GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  RADIO GSP

Spectacol la Radio GSP Rapid- Steaua incepe la ora 16.00 !!!

Articol de GSP - Publicat duminica, 29 aprilie 2012 00:00 / Actualizat duminica, 29 aprilie 2012 09:29

Astazi Radio GSP se aude in FM pe frecventele Activ eFeM: 92.7 Bucuresti, 89,7 Timisoara, 93,5 Medgidia si 97,6 Husi.

De la ora 16.00 pana la miezul noptii, Gabi Safta prezinta cea mai lunga emisiune de sport din Romania, "Gol dupa Gol". Puteti asculta in direct meciurile din Liga 1, comentate de corespondentii Gazetei Sporturilor, urmate de reactii ale protagonistilor. Editia de astazi este dedicata meciului Rapid- Steaua, care la Radio GSP incepe de la ora 16.00!

Vor fi discutii prin telefon cu legende ale celor doua cluburi, conferintele de presa sustinute in aceasta saptamana de reprezentantii celor doua echipe, imnurile lor, parerile oamenilor de fotbal, parerile stranierilor care au jucat la cele doua echipe, transmisiunile in direct ale celor 3 trimisi speciali ai Gazetei Sporturilor la stadionul din Giulesti, prefata meciului facuta de editorialistii GSP. Toate vor fi intr-o editie speciala Radio GSP, de la ora 16.00 la 24.00.

Ca de obicei va fi si un concurs. Suna la numerele de telefon 0750 100 505 si 021 40 66 505 si castigi o minge de fotbal sau tricoul Stelei daca nimeresti scorul corect. Vor fi, in total, 60 de minute de concurs, cate 10 minute in fiecare ora.

Radio GSP mai transmite astazi in direct: semifinalele campionatului national de baschet masculin, meciul de rugby Steaua-Farul Constanta, evolutiile tuturor romanilor din strainate, finala de simplu a turneului de tenis de la Bucuresti si anunta in direct golurile marcate in tot fotbalul european.

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga