GSP.RO  »  EURO GSP

Boțoghină și Drejan analizează Arsenal - Bayern și Real Madrid - Man. City, la EURO GSP, de la ora 21:45

Articol de - Publicat marti, 09 aprilie 2024 10:52 / Actualizat marti, 09 aprilie 2024 11:59

EURO GSP revine cu o nouă ediție spectaculoasă, marți, 9 aprilie, de la ora 21:45.

După o pauză de trei săptămâni, cea mai iubită competiție se întoarce, iar Alberto Boțoghină și Narcis Drejan revin la pupitru și vor analiza meciurile din turul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor: Arsenal – Bayern și Real Madrid – Manchester City.

Află cine sunt „Șampionul” și „Păcăliciul” zilei și fiți pe fază pentru a le „șopti” moderatorilor cine se ascunde în spatele rubricii „Ghicește personajul”.

De asemenea, nu rata ocazia de a câștiga mingea UCL! Răspunde la întrebarea zilei și cel mai bun comentariu publicat în timp real va fi premiat la finalul emisiunii. Regulamentul concursului poate fi consultat AICI!

Emisiunea poate fi urmărită pe www.gsp.ro, pe pagina de Facebook a Gazetei Sporturilor, pe Youtube, dar și la Radio Sport Total FM.

Splendoare în iarbă! Thriller cu reveniri și goluri superbe între Real și City, în „sferturile” UCL » Noul Clasic al fotbalului european a fost ca un foc de artificii în templul „Bernabeu”!
REAL MADRID - MANCHESTER CITY
Cod roșu la Londra! A plouat cu goluri în Arsenal - Bayern, „sfert” fantastic din Liga Campionilor
ARSENAL - BAYERN

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”