Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
11
Știri din fotbal internațional
Nathaniel Brown, ca și făcut! Bayern și Eintracht s-au înțeles
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză în amicalul cu Nigeria » Roberto Martinez: „Avem un plan cu el”
0
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
2
Thomas Tuchel, pus la zid de John Terry și Rafael Van der Vaart, după Anglia - Costa Rica
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
la groapa cu tine romeoooo, pun pariu ca ai manelele la maxim, mai treci pe la scoala si apoi cauta-ma ;)
lariqu specie de roman limbingao//zarist//basescian de prima clasa pune palma pt altii ca pt. el pune limba ca stie gustul.
prahovene termina, mizerie de om ce esti
cred ca mai repede arunca o lopata de pamant pe Steaua ca pe mama nu apuca pt ca il omor eu inainte lacheule!
PITI, PITI lasa-neeeeeeeee, lasa-neeeeeeee. ANTRENOR FARA DEMNITATE SI LIPSIT DE PROFESIONALISM. ADEVARUL, CA E SI UN MURINHO cu 2 CL-uri castigate, cupa Uefa si campionate ca sa ceara 25 milioane garantie. NU a demonstrat nimik Piti pana acum si nu cred ca mai are unde. RUSINE PITI!!! sa lasi echipa asa. Dak erai profesionist macar conudeai echipa la Brasov. Ai fost mare jucator, dar ca antrenor esti o mare.... RUSINE!!!
du-te si tu cu el lariqule daca pui palma la fundul oierului!
eu fan Dinamo am spus ca Piti nu sta mai mult de 3 etape la Steaua fani Dinamovisti adevarati sa vorbiti cu actonari sa aduca jucatori eu cred ca urmaza si Andoane sa plece osa vedetti eu am id iancuandrei34
aruncata de gigi
o lopata de pamant peste mama ta pt. romeo (fantastic) sau cam asa ceva
pt lariqu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.