Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
FC Voluntari 1-0 CS Gaz Metan Medias CS Universitatea Craiova 1-2 Steaua Bucuresti
SE JOACĂ ACUM
Manisaspor 0-0 Giresunspor Union Saint-Gilloise 0-0 FC Tubize Deportes Antofagasta 2-0 Universidad De Concepcion Aarhus GF 0-1 Aalborg BK Hearts of Oak 0-0 Medeama SC FC Famalicao 2-1 Academica De Coimbra Academico De Viseu FC 1-0 CD Aves SC Varzim 0-0 Sporting Braga B CF Uniao Madeira 1-1 Sporting Covilha FC Vizela 1-1 Leixoes SC AD Fafe 2-1 FC Penafiel FC Gil Vicente 2-2 Sporting CP B FC Porto B 0-0 CD Santa Clara Cadiz CF 0-0 CF Reus Deportiu Grasshopper Club Zurich 0-1 FC Sion Al-Ahly Cairo 0-0 Al-Mokawloon Al-Arab KAC Kenitra 2-0 Husa Hassania Agadir CRA De Hoceima 0-0 Kacm Marrakesh Berekum Chelsea FC 0-0 Asante Kotoko Sogakope Wafa 1-0 Ebusua Dwarfs Elmina Sharks 0-1 Aduana Stars Liberty Professionals 0-0 Inter Allies FC IFK Norrköping 1-0 Örgryte IS Panaitolikos 0-1 Platanias Chanion PAOK Thessaloniki 3-0 Veroia FC Dundee FC 2-0 Glasgow Rangers CF Valencia 2-0 Athletic Bilbao CS Pandurii Targu Jiu 0-1 CS Concordia Chiajna SV Ried 1-3 Red Bull Salzburg AS Lucchese Libertas 0-0 US Citta DI Pontedera AC Prato 0-0 AC Renate Tuttocuoio 1957 0-0 Carrarese Calcio AS Pro Piacenza 1919 2-1 US Arezzo Balikesirspor 3-0 Bandirmaspor ADO Den Haag 0-0 Feyenoord Rotterdam RNK Split 0-0 HNK Hajduk Split Anorthosis Famagusta 1-2 Ethnikos Achnas HSC Montpellier 0-1 AS Saint Etienne Olympique Lyonnais 1-1 Dijon Fco TSV Havelse 0-0 Hannover 96 II Sporting Cristal 2-0 Deportivo San Martin FC Pacos Ferreira 1-0 Vitoria Setubal SL Benfica B 0-1 SC Freamunde Besiktas JK 2-0 Akhisar Belediye GS ST Mirren 0-0 THE New Saints FC Universitario De Popayan 0-0 Leones FC FC Astra Giurgiu FC Viitorul Constanta
Agenda
D L Ma Mi J V S
13:00
Fotbal, La Liga • Digi 3, Dolce 1

Sociedad - Villarreal

13:30
Fotbal, Serie A • Digi 1

Bologna - Inter

15:30
Fotbal, Belgia • Digi 1

Standard Liege - Gent

16:00
Fotbal, Cupa Angliei • Digi 2, Dolce 2

Fulham - Tottenham

16:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Chievo - Napoli

16:30
Tenis, ATP • Dolce 4

Turneul din Rotterdam

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport

Hertha - Bayern

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Monchengladbach - Leipzig

17:15
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Valencia - Bilbao

17:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Pandurii - Chiajna

18:15
Fotbal, Cupa Angliei • Digi 2, Dolce 2

Blackburn - Man. United

18:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Koln - Schalke

19:00
Fotbal, Belgia • Digi 3

Oostende - Anderlecht

19:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Roma - Torino

19:30
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Celta - Osasuna

19:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hamburg - Freiburg

20:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Astra - Viitorul

21:45
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 2

Barcelona - Leganes

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 3

Milan - Fiorentina

22:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 4

PSG - Toulouse

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Vi 17.02.17
20:00
CFR Cluj

Sorsa (57)

Paun (67)

2 0 ASA Tg. Mureș
Sa 18.02.17
14:00
FC Voluntari

Ivanovici (67)

1 0 Gaz Metan
Sa 18.02.17
20:00
CSU Craiova

Zlatinski (33)

1 2 Steaua

Pintili (24)

Enache (79)

Du 19.02.17
17:30
Pandurii 0 1 Chiajna

Costin (41)

Du 19.02.17
20:00
Astra Giurgiu - - Viitorul
Lu 20.02.17
18:00
ACS Poli Tim - - CSMS Iași
Lu 20.02.17
20:30
Dinamo - - FC Botosani
«

1

2 3 4 5

...

194 »
«

»