Rezultate
Universitatea Cluj 0-3 Steaua Bucuresti ASA Targu Mures 2-1 CS Pandurii Targu Jiu FC Botosani 0-0 CS Municipal Studentesc Iasi
LiveScore
Helsingborgs IF Akademi 1-1 Torslanda IK Servette FC 3-0 FC Lausanne-Sport AL Ittihad Kalba 0-3 AL Ahli FK Sarajevo 1-0 NK Siroki Brijeg OFK Beograd 1-0 RAD Beograd Lokomotiv Sofia 1-0 PFK Botev Plovdiv AEL Limassol 0-3 Doxa Katokopias Othellos Athienou 1-2 Ethnikos Achnas NEA Salamina Famagusta 2-0 Agia Napa Granitas Klaipeda 1-1 FK Spyris Kaunas Metalurg Skopje 0-0 Teteks Tetovo Bregalnica Stip 2-0 FK Sileks Kratovo FK Pelister Bitola 1-1 FK Renova Kvik-Halden 3-0 Ørn-Horten FK FK Gjovik-Lyn 1-2 Sprint/Jeløy Eidsvold 3-3 Donn Forde 3-0 Traeff Ham-Kam 2-1 Byasen Strindheim IL 1-1 Brumunddal Fotball Desportivo Chaves 2-0 CD Aves Academico De Viseu FC 1-0 Vitoria Guimaraes B CD Tondela 4-2 Portimonense SC CE Sabadell 3-2 Racing De Santander Grasshopper Club Zurich 1-2 Young Boys Bern Esperance Sportive De Tunis 2-0 AS Djerba US Monastir 0-0 Club Africain Club A Bizertin 0-1 Stade Gabesien Esperance Sportive Zarzis 1-0 Etoile Sportive Sahel JS Kairouanaise 1-0 EGS Gafsa ES Metlaoui 1-0 Stade Tunisien Dnipro Dnjepropetrovsk 1-0 Illichivec Mariupol AL Shabab AL Arabi 0-0 Ahli Al-Fujirah Acharnaikos 1-0 Iraklis Psachnon Episkopi 0-1 Panegialios Kallithea FC Athen 1-0 Ermionidas AE Avenir Sportif Gabesien 0-0 Club Sportif Sfaxien FC Levadiakos 2-0 Atromitos Athinon Asteras Tripolis 0-0 Panthrakikos Platanias Chanion 0-0 Panaitolikos FK Mladost Velika Obarska 0-0 FK Slavija Sarajevo FK Velez Mostar 1-0 Zrinjski Mostar Cashpoint Scr Altach 2-0 FK Austria Wien NK Travnik 0-0 FK Olimpic Sarajevo Györ Eto FC 0-0 Puskas Akademia FC Senja 0-1 Kfum Oslo Kjelsas 3-0 FK Mjolner Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-0 Stomil Olsztyn UE Llagostera 0-0 Sporting Gijon East Riffa 1-1 Al-Shabbab FC Twente Enschede 0-2 AZ Alkmaar Audax Italiano La Florida 0-0 CD O'Higgins CD Cobreloa Calama 0-0 Colo Colo FC Höchst 0-0 FC Bizau NK Slaven Belupo 0-1 HNK Hajduk Split 1.sc Znojmo 1-0 FK Viktoria Zizkov Brøndby IF 0-0 FC Vestsjaelland RC Lens 0-0 AS Monaco Accra Great Olympics 0-0 Hearts of Oak Floriana FC 0-1 Naxxar Lions FC CD Nacional Madeira 1-0 FC Penafiel FC Arouca 0-1 FC Pacos Ferreira Maritimo Funchal B 0-0 Sporting Farense CD Trofense 0-0 SC Olhanense Sporting Braga B 0-1 Sporting Covilha Leixoes SC 0-0 CD Santa Clara Uniao Desportiva Oliveirense 1-1 CF Uniao Madeira UD Almeria 1-0 SD Eibar Universidad De Chile 1-1 Nublense Iraklis 1908 FC 2-1 AEK Athen Panachaiki 2005 0-0 Larisa Ael Apollon Smyrnis 0-0 AS Olympiakos Volou 1937 FC Otelul Galati 0-0 FC Viitorul Constanta FK Banik Most 0-1 FK Pardubice Borussia Mönchengladbach 0-0 VfL Wolfsburg Ullern IF 0-0 Tromsdalen FC Zenit ST Petersburg 0-0 Arsenal Tula Kalmar FF 0-0 BK Haecken Osmanlispor FK 0-0 Kayserispor
Agenda
D L Ma Mi J V S
11:30
Tenis • Digi 2

BRD Năstase Ţiriac

13:30
Fotbal, Serie A • Dolce 1

Atalanta - Empoli

14:30
Fotbal, Scoția • Digi 1

Dundee United - Celtic

15:30
Fotbal, Premier League • Dolce 2

Everton - Manchester United

16:00
Fotbal, Serie A • Dolce 1

Torino - Juventus

16:00
Fotbal, Serie A • Dolce 3

Lazio - Chievo

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Paderborn - Werder Bremen

18:00
Auto, CM Raliuri • Dolce 4

Raliul Argentinei

18:00
Fotbal, Premier League • Eurosport

Arsenal - Chelsea

18:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Look TV

Oţelul - Viitorul

18:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Gladbach - Wolfsburg

19:00
Fotbal, Serie A • Dolce 1

Fiorentina - Cagliari

19:00
Fotbal, Portugalia • Digi 2

Benfica - Porto

19:30
Fotbal, Grecia • Dolce 3

Panionions - Olympiakos

19:30
Fotbal, Ucraina • Dolce 2

Șahtior - Dinamo Kiev

21:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look Plus

Astra - Gaz Metan

21:45
Fotbal, Serie A • Dolce 3

Napoli - Sampdoria

22:00
Fotbal, Primera Division • Digi 2

Celta Vigo - Real Madrid

22:30
Baschet, NBA • Dolce 2

San Antonio Spurs - L.A. Clippers

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Vi 24.04.15
17:00
Chiajna

Maftei (38)

Dina (81)

2 2 CSU Craiova

Tarnacop (42)

Bawab (56)


Look TV, Digi
Vi 24.04.15
19:15
FC Brasov

Novakovic (45)

1 2 Rapid

Meulens (20)

Sapunaru (81)


Digi, Dolce, Look Plus
Vi 24.04.15
21:30
Dinamo

Abed Elhamed (49)

1 1 CFR Cluj

Camora (53)


Look TV, Digi
Sa 25.04.15
16:00
FC Botosani 0 0 CSMS Iași
Digi, Dolce, Look Plus
Sa 25.04.15
18:30
ASA Tg. Mureș

Bumba (10)

Axente (58)

2 1 Pandurii

Roman (44)


Look TV, Digi
Sa 25.04.15
21:00
U Cluj 0 3 Steaua

Stanciu (14)

Stanciu (72)

Prepelita (84)


Look TV, Digi
Du 26.04.15
18:30
Oțelul Galați 0 0 Viitorul
Look TV, Digi
Du 26.04.15
21:00
Astra Giurgiu - - Gaz Metan
Digi, Dolce, Look Plus
Lu 27.04.15
21:00
Ceahlaul - - Petrolul
Look TV, Digi

TopGear

Hyundai prezintă opera de arta cinetică la Milano Design Week

FOTOGRAFIA ZILEI - aprilie

Pagina 1 a ziarelor
        de sport din lume