Un eveniment de acelasi gen? Erau torte in teren? \fumigene? Spectatori pe teren? la cluj

Postat de cojocnei pe 16 Mai 2012, 15:57

cojocnei
cojocnei  •  16 Mai 2012, 15:57

criticul89
criticul89  •  16 Mai 2012, 14:45

ziaristi scla/avi ! cum am scris ceva de steaua -adica adevarul - cum mi s-a sters commentul ! si va mai mirati de ce toata lumea va face scla/avi !! asa se procedeaza intr-o tara civilizata ! d-asta toata lumea ii acuza pe stelisti pt acel meci bricheta ! si lasati commentul aici raataatilor !!!!

22schurlle
22schurlle  •  16 Mai 2012, 14:41

daca vedea asa ceva tudorica facea pe el de frica

manon
manon  •  16 Mai 2012, 13:59

se putea intampla o trgedie daca se producea un singur conflict acolo pe teren ! din fericire jocul s-a reluat, desi au fost provocari berlineze si nu au avut la centru un tutorel fricos!!! asta a fost diferenta la nemti !

andreiyiy
andreiyiy  •  16 Mai 2012, 12:35
Postat de ysoagar pe 16 Mai 2012, 12:28

nemtii nu s-au batut intre ei si nici nu au intrat ca sa-i bata pe jucatorii vreunei echipe, fanii au intrat doar ca sa se bucure, un mic amanunt a omis ziaristul care a scris acest articol: fanii au intrat in minutul 90+7 (arbitrul a dictat 7 minute de prelungire) iar dupa ce cele 7 minute de prelungire au trecut fanii nu au mai asteptat fluierul final si au intrat pe teren sa se bucure si sa sarbatoreasca promovarea... nu poti compara cazul düsseldorf cu ce s-a intamplat la cluj

Da, ai dreptate nu se poate compara. La ei au intrat fanii in timpul meciului in teren ca sa se bucure. Indiferent de ce au intrat sa intre fanii in timpul jocului pe teren e destul de grav nu crezi? Adica Hertha daca mai dadea un gol ramanea in Bundesliga. Din cate inteleg arbitrul nu fluierase deci meciul inca se juca.

whiteredarad
whiteredarad  •  16 Mai 2012, 12:31

Deci : E clar ca speriatul Tudor a gresit.Aici terenul este plin,nu tunelul de sub tribuna.E clar ca pericolul de linsaj era imens,totusi partida s-a reluat.pentru cine nu vrea sa priceapa ,ii spun ca Tudor a premeditat un 0-3 pentru ambele echipe,avea varianta asta in cap.Drept premiu a arbitrat si la Vaslui,in loc sa fie exclus din arbitraj.Toata tevatura e facuta de LPF si FRF pentru a impiedeca CFR sa iasa campioana.Mi-e groaza de rejucarea meciului,daca CFR reuseste sa bata,va avea drept la lauda nemasurata.Dar eu cred ca va fi adus un arbitru extern dresat-sint tare curios sa vad daca am dreptate.

ysoagar
ysoagar  •  16 Mai 2012, 12:28
Postat de andreiyiy pe 16 Mai 2012, 11:05

Sa ii aud acum pe aia de la Digi. Acum 2 saptamani ziceau: Ce o sa zica Europa. Vine finale EL si la noi se bat aia la Cluj. Na ca acum vine finala UCL si nemtii se bat

waingro
waingro  •  16 Mai 2012, 12:20

incredibil, asa ceva mai rar, poate vede si gaina tudor rezumatul , oricum f bine ca se rejoaca meciul astfel se uita incet de gafa lui bradd pitt... ce fani , ce atmosfera :)) bundensliga parerea mea e la momentul actual cel mai frumos campionat !!! respect fussball