terranovaaa  •  08 Mai 2022, 15:56

***

811686692255205
Kevin Muller  •  08 Mai 2022, 14:37

Nu te supara ! St.Pauli a marcat de 2 ori deci... a inceput tare ! Meciurile se joaca pe goluri,nu pe suturi la poarta sau ocazii de gol.Schalke a meritat sa castige meciul fara indoiala.Dar a inceput prost.Felicitari pentru promovare.Sper sa ii urmeze Hamburg si Werder.

lucian007
lucian007  •  08 Mai 2022, 13:44
Postat de schalker pe 08 Mai 2022, 12:01

Scha la la la! Scha la la la! Schalkeee null vier! Bai baieti de la GSP ,uitati-va macar la un rezumat si dupa aia spuneți ca St.Pauli a inceput tare. Pana in min 19 putea fi lejer 3-0 ptr Schalke ,iar cei din Hamburg la prima ieșire din terenul lor au dat gol. Papusarul ala de portar , fost la Botosani, ne-a bagat practic al 2lea in poarta. Si asa s-a facut 0-2. La pauza rapostul suturilor la poarta era 13-4. Dupa pauza macel!!! Respect Terrode&Co! Glück auf!