raufacatorul  •  12 Ianuarie 2012, 11:23
Postat de ulle pe 08 Ianuarie 2012, 11:42

A scapat si un scuipat? Nu v-ati dus sa-l si gustati nitel sa dataliati subiectul?

Omul are 21 de goluri in 17 partide parca, ce dracu mai vreti de la el.....

sakazuke
sakazuke  •  08 Ianuarie 2012, 12:52
Postat de miky198 pe 08 Ianuarie 2012, 12:19

Corect......ca in rest nu prea a facut nimic......pacat ca n-au obtinut un penalty ca sigur marca:)).....ii inteleg si pe fanii RM, cand ai nevoie de el, nu te poti baza pe el (vezi doar meciurile vs Barca si Malaga)....in rest RM a avut o prima repriza slabutza cu ezitari in aparare........iar apoi au avut "bulan" ca au marcat rapid 2 goluri pana in minutu' 50.....clar se vede lipsa lui Di Maria........apropo care-i faza cu el?!

sa spui ca nu a facut nimic inseamna ca ori esti paralel cu fotbalul ori nu ai vazut meciul si comentezi aiurea in tramvai.in afara de gol a mai avut 3 ocazii sa inscrie plus alte cateva pase de gol, golul 1 a plecat de la i-2 al lui cu mesut. treaba e ca el exagereaza ,,floricelele" si suturile de la distanta iar asta ii deranjeaza pe o parte din suporteri( un 15 % ) , eu cred ca are dreptate sa se supere oricine poate avea meciuri slabe .daca ar aplica criteriul asta pe kaka cum ar trebuii sa il primeasca pe ,,bernabeu"??cat despre di maria este accidentat are o entorsa si va mai lipsi inca 2-3 sapt