INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  FRANŢA

Veşti bune pentru Răzvan. Daniel Niculae a marcat cu PSG

daniel niculae

Articol de GSP - Publicat luni, 05 aprilie 2010 00:00

Selecţionerul echipei naţionale a primit veşti bune în acest weekend. După Ciprian Marica, şi Daniel Niculae a reuşit să marcheze. Fostul atacant rapidist a înscris în meciul cu PSG în minutul 11 (1-1).

Auxerre nu s-a putut bucura prea mult de reuşita românului pentru că a fost egalată după numai zece minute.

Niculae este la a treia reuşită în acest sezon. Vîrful a mai reuşit să înscrie cu Lille şi Nice. Contractul lui Daniel Niculae cu Auxerre expiră în această vară şi românul a anunţat că nu vrea să se întoarcă în Liga I.

Comentarii (14)
 •  05 Aprilie 2010, 17:34

da,robert ai dreptate...exact asa e..am vz pe foxsport meciul live si camerel il cautau doar pe el ...comentatorii canadieni erau superincintati de evolutia lui...ieri a cam incercat totul ...nu prea urmaresc eu camp frantei dar ai dreptate ...s-a miscat excelent

ctmr
ctmr  •  05 Aprilie 2010, 16:05

Domnule "Pitii" v-ati uitat si dvs. la meci? Nu de alta dar situ ca avesti parbolice multe (cel putin asa ne minteati cand erati la carma tricolorilor).

•  05 Aprilie 2010, 15:10

da razvane uite ce bun este d niculae 3 goluri in trei ani sunteti de ras jurnalistilor este clar cu asta in teren nu ne mai calificam poi la euro bai jurnalistilor ca poate aveti si voi istoria acelor meciuri ce a facut d niculae va spun eu ca varf ce este el nu a reusit nici un sut nici o preluare si nici o pase de gol cel mai slab atacant al nationalei din istorie poate ma contrazice cineva dar cu argumente va rog