dinamo_fan  •  10 Decembrie 2016, 23:50

cand l-a scos pe Andone s-a rupt firul. iar Ramos incredibil !!

233786397008461
Florea Paun  •  10 Decembrie 2016, 23:46

Norocul Realului a fost ca a schimbat prost antrenorul care s-a speriat ca bate si a schimbat ca Olaroiu in semifinalele UEFA Ligue. A scos tot ce tinea de minge si ameninta Realul si s-au prvalit toti peste ei. Cu turcul si Andone se termina 3-1, dadea si Andone unul

danut1971
danut1971  •  11 Decembrie 2016, 12:39

bravo real

sooos1ck
sooos1ck  •  11 Decembrie 2016, 11:03
Postat de brandremist pe 11 Decembrie 2016, 09:45

E a treia oară când îi văd pe băieți pierzând în ultimele minute. Ar fi fost frumos să smulgă și ei un egal! Păcat. Oricum bravo, Andone!

La cum joaca Andone in cea mai tare liga din lume, e culmea sa nu fie titular la Nationala!

sooos1ck
sooos1ck  •  11 Decembrie 2016, 11:02

Sergio Ramos...mereu ii scoate pe Galactici cand le e greu, tot respectul, desi tin cu Extraterestri!

brandremist
brandremist  •  11 Decembrie 2016, 09:45

127545191014316
Marcello Kazan  •  11 Decembrie 2016, 04:42

Pacat ca Deportivo a pierdut meciul... Ar fi meritat cel putin un egal insa am impresia ca acel Zidane are UN BULAN IMENS... sI cu Barcelona, in urma cu on saptamina, si acum cu Deportivo a inscris in ULTIMUL MINUT de joc... In schimb, din ce am vazut pe YouTube, Andone al nostru A FACUT UN MECI MARE !!!... Nu numai ca a fost implicat la cele doua goluri ale lui Depor... De fapt LE-A CREAT PE AMINDOUA muncind enorm si cu folos... Inca o data, MARE PACAT CA AU PIERDUT...

kyil
kyil  •  11 Decembrie 2016, 01:05

pacat de schimbare, a jucat foarte bine andone, pacat, chiar imi pare rau de depor. are si ceva jucatori dar antrenorul lor e chiar fricos

1446025852379084
Dragos Nastase  •  11 Decembrie 2016, 00:56

Ptr mine Andone a fost cel mai bun de pe teren de la Deportivo . Cand Garitano a demonstrat inca o data ca,e un antrenor fricos la scoru de 1-2 ptr Deportivo el îl scoate pe Andone care pina atunci a fost o adevarata pacoste ptr apararea Realului si incearca sa betoneze apararea introducand inca un mijlocas defensiv dar din acel moment Realu nu mai are presiune pe aparare si incepe sa joace cu 3 fundasi urcand cu toata echipa in atac si reusind intoarcerea rezultatului. Din pacate ptr Deportivo Garitano sa vazut ca e fricos si limitat.