INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  GRECIA

VIDEO Ireal! Ce pățește un fotbalist al oaspeților care acuză o accidentare

Articol de GSP - Publicat luni, 19 octombrie 2015 13:45

Imagini incredibile din Grecia, Liga a 2-a, de la meciul AEL Larissa - Ergotelis (2-1).

Un fotbalist al oaspeților a "îndrăznit" să se prăbușească pe gazon spre finalul jocului, acuzînd o accidentare. Și a început circul!

Și un sac de cartofi ar fi beneficiat de un tratament mai blînd din partea brancardierilor. Fotbalistul e agresat de adversari, apoi trîntit la pămînt cu targa de cîteva ori.

După incidentul scandalos, gazdele au revenit pe tabelă și s-au impus cu un gol în al patrulea minut de prelungiri.

„E jupân, face ce vrea cu echipa” » Prima reacție de la Craiova, după ce Mitriță a fost sărit din schemă de Iordănescu: „Să-și vadă de viața lui!”
Nationala
La 38 de ani și niciun minut jucat la Manchester City, a prelungit până în 2025. Explicația incredibilă
Așteaptă un miracol! Lăsată acasă de Iordănescu, vedeta din Superligă mai are o singură speranță pentru a fi la EURO
Nationala

Mihaela Buzărnescu, fără rezerve la Open GSP: „O singură colegă mi-a dat un mesaj, în tenis trebuie să te păzești de dezamăgiri”

„Există prietenie în tenis?” » Sorana Cîrstea, răspuns tranșant: „Am o poveste care va face deliciul, că e cu Simona Halep”