INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  CHELSEA

VIDEO Reacţie de milioane a lui Jose Mourinho la golul lui Cahill » A avut nevoie de secunde bune pentru a se dumiri

Articol de GSP - Publicat duminica, 09 noiembrie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 09 noiembrie 2014 13:07

Chelsea a cîştigat meciul de pe Anfield, scor 2-1, deşi în minutul 9 era 1-0 pentru Liverpool, după un gol frumos al lui Can.
Londonezii au restabilit egalitatea în minutul 14 prin Cahill, reuşită la care Jose Mourinho a avut nevoie de tehnologia pentru a se dumiri dacă mingea a intrat sau nu în poartă.

Reaţia antrenorului portughez a fost de-a dreptul fabuloasă! VEZI VIDEO!

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga