INTERNATIONAL  »  CM 2010  »  PESTE 20 DE IMAGINI, DIN MAI MULTE UNGHIURI

Articol de GSP - Publicat sambata, 03 iulie 2010 00:00

Gsp.ro îţi oferă peste 20 de fotografii-cheie ale meciului de aseară, din sferturile de finală ale CM, Uruguay-Ghana 5-3.

Imaginile, din mai multe unghiuri, încep din minutul 120, cînd uruguayanul Luis Suarez a comis henţ pe linia porţii (foto), iar ghanezul Gyan a irosit şansa victoriei.

La loviturile de departajare, pentru Uruguay, au marcat Forlan, Victorino, Scotti şi Abreu, în timp ce M. Pereira a ratat.

Pentru Ghana au marcat Gyan, Appiah şi au ratat Mensah şi Adiyiah.

Gsp.ro îţi oferă peste 20 de fotografii-cheie ale meciului de aseară, din sferturile de finală ale CM, Uruguay- Ghana 5-3.

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”