INTERNATIONAL  »  CM 2014  »  ARGENTINA

VIDEO L-a umilit » Gest incredibil făcut de Ezequiel Lavezzi faţă de selecţionerul Argentinei!

Articol de GSP - Publicat joi, 26 iunie 2014 00:00 / Actualizat joi, 26 iunie 2014 12:26

Argentina are 3 victorii din 3 meciuri la Mondial, dar jucătorii nu par să-l agreeze pe selecţionerul Alejandro Sabella.
În timpul meciului cu Nigeria, scor 3-2, Ezequiel Lavezzi a făcut un gest incredibil către antrenor. Într-o pauză de hidratare, atacantul argentinian l-a stropit cu apă pe Sabella, plictisit probabil de indicaţiile pe care acesta i le dădea.

Selecţionerul argentinian n-a reacţionat în nici un fel faţă de jucătorul său.

Vezi VIDEO

Clasamentul şi tabloul complet al Campionatului Mondial!

Vezi VIDEO

Cristian Tudor Popescu dezvăluie regula radicală pe care ar impune-o imediat în tenis: „E singura șansă pentru spectacol, să scăpăm de «bum-bum», «buf-buf»”

CSA Steaua ATACĂ după ultima decizie privind palmaresul: „FCSB a jucat ilegal în Liga 1. Cerem public LPF și FRF să explice!”