Comentarii (5)
red77
red77  •  01 Iunie 2014, 11:37

torres si pedro in lot si llorente lasat acasa ? cu lotul asta si cu forma sportiva aratata de majoritatea jucatorilor nu cred ca spania trece de sferturi . si sa mai zica cineva ca doar piturca are fixuri ! asta pare si mai si

21lva
21lva  •  31 Mai 2014, 13:41
Postat de fcbm pe 31 Mai 2014, 10:24

3 randuri nu sunteti in stare sa scrieti ! Spania - Bolivia la pauza a fost 0-0 ! Torres a deschis scorul in minutul 51 !!

site de cretini

patrick64
patrick64  •  31 Mai 2014, 11:20

Nu stii nimic, la gsp repriza tine 60 min.

fcu1948
fcu1948  •  31 Mai 2014, 10:32

Sunteți niste tâmpiți, la pauza meciului Spania-Bolivia a fost O-O! Tot cum zero este și fițuica asta falimentară numită jesepe!