SARACU*dica TOT SECUND ESTE CUM A MAI FOST.

Unde este zambetul *** *** ? Nu mai face misto ? Am vazut ce inseamna FCSB. Nu se apropie nici pe departe de spiritul si mentalitatea Steaua Bucuresti !!!

freddy
freddy  •  19 August 2022, 11:08
Postat de gazistu pe 19 August 2022, 10:47

Oct Popescu e slab. PUNCT! nu mai conteaza scuzele, ca s-au aparat pe 2 linii, pe 3 pe 5 ... cum au marcat 2 goluri daca "numa s-au aparat"? Fotbalul asa se joaca: aparare si atac. Oct Popescu & Co. au marcat 1 gol, adversarii 2 ... restul sunt povesti de adormit copii !! Sper ca in norvegia, daca se cred buni, sa ii bata 0-3 , atunci dau dovada de barbatie, nu sa caute scuze!!!

Absolut de acord cu tine. Slab. Fara viteza, fara forta. O serie de cateva meciuri in care iti ies mingicariile nu te fac super fotbalist. La fel e si Ianis Stoica. De fapt nu le fel. Mai slab. Si e absolut corect. Am pierdut acasa si scuzele chiar daca acopera nu conteaza. Poate in retur batem si ne calificam. Daca nu...nu. Asta e.

polistul68
polistul68  •  19 August 2022, 11:02

Noi am ramas cu gandirea si exprimarea de acum 20-30 de ani....cand un dribling ineficient, si o preluare statica pe exterior, sunt mai apreciate ca o patrundere verticala, sau o preluare simpla, cu latul, dar pe directia de inaintare...noi inca apreciem executiile spectaculaore decat cele eficiente...clar, fotbalul e un spactacol....te uiti la un meci sa vezi si spectacol, dar asta o faci la 3-0.

brentford
brentford  •  19 August 2022, 10:59

De ce l-a "taxat" pe Dica,antrenorul secund,si nu pe nea Gigi,antrenor principal-patron-magazioner-scouter? Lasand gluma la o parte Dicanho e cam penibil cand spune ca doar lui i se poate intampla ca adversarul sa marcheze 2 goluri din doar 2 sanse. Ei bine,asta fac echipele pragmatice care vor sa se califice in grupe. Sa incerci cu Miculescu atacant si sa spui ca asteptai minutul 50 si 2-0 pentru fcsb ca sa il bagi pe Rusu cand ai lor vor fi obositi...vai tactica noastra :)) Pantea a avut vreo 10 centrari excelente in careu in prima repriza si il schimbi cu Cretu,caruia nu i-au functionat franele. Ma rog,ograda voastra. Chiar de nu-i suport pe Gigi,Memegerul si cativa postaci fecesebisti chiar imi doresc sa avem toate 3 echipele romanesti in grupe. Hai cu remontada

gazistu
gazistu  •  19 August 2022, 10:47

Bogdanboer
Bogdanboer  •  19 August 2022, 10:33

Cum adică Octavian Popescu nu a jucat bine ?? Chiar ați urmărit alt meci ?? Până și marele Mitică Dragomir a declarat că Octavian Popescu a fost singurul care a încercat ceva aseară .. . Suntem vai de mama noastră cu talentele acestea de paie!!

oncica07
oncica07  •  19 August 2022, 10:32

Ciobanul a uitat sa i avertizeze pe vikingi ca el are obiceiul sa joace 2 pauza,1 final,in meciurile de mamaliga..doar ca astia nu sunt chindia,farul sau botoseni..astia au mers pe 2 pauza,2 final..e mai simplu.