Comentarii (41)
 •  19 Iunie 2008, 04:38

Ce cadou ba nene ca nu era luna cadourilor...si noi nu meritam decat cu Liechtenstein sa jucam...cu Moldova...Cipru...sa facem un EURO cu astia poate asa trecem macar de grupe...Mutu numai la camere se uita...atat e de el...fitzele...cum poate sa zica ca am iesit onorabil?Nu ii e rusine de atatia oameni care strigau pt ei si ei nu se trezeau?...Mutu tragea de la 50m cand el nu a dat nici din penalty gol...SA VA FIE RUSINE

•  19 Iunie 2008, 00:56

pai ce p l m au facut aia voi nati vazut ca nau jucat nimica va lasau sa jucati cum vi se scula p l si voi nu erati in stare sa dati o pasa,nuj cum ai curaj sa zici asa ceva,aia se rugau de noi sai batem....ce va asteptati sasi dea autogol vriun olandez...inainte sa vb uitativa la reluarea meciului si vedeti cum au jucat aia cu noi

•  18 Iunie 2008, 22:31

Fratilor, in campionatul nostru este interzis sa stimulezi echipe sa joace corect si sa castige, dar toti s-au rugat de Olanda sa se lase batuta. Chiar nu mai este pic de rusine si bun simt in tara asta?

•  18 Iunie 2008, 19:15

fratilor, sa va zic ce dialog imi imaginez intre "portocale":"ba da amatori sunt aia. o repriza intreaga ne-am dat cu stangul in dreptul in fata portii iar fundasii dadeau pe langa mingi ca sa ii lasam sa dea gol, dar ei nu au fost in stare. ce prosti :))" . :)

•  18 Iunie 2008, 18:22

@ Sa radem de necaz acum, daca tot ai dat copy/paste, spune si ca tot ce-ai postat aici este de pe blogul lui brizu de la catavencu, el a scris articolul asta. in rest, meciul de aseara a fost atat de penibil incat nici macar nu e de plans, e de ras. suntem atat de buni ca n-am reusit sa castigam nici macar un blat asa cum a fost ala de aseara. in prima repriza cred ca si daca ajungeau olandezii cu poarta goala o dadeau peste. si uite asa o sa ajunga italia in finala si o s-o si castige!

•  18 Iunie 2008, 18:18

ce gazeta penibila!!!

•  18 Iunie 2008, 17:35

au gresit ca au intrat pe teren

•  18 Iunie 2008, 17:25

la care Van der Sar se scuza: “imi pare rau, eu am fost eliminat inca din minutul 6”.

•  18 Iunie 2008, 17:24

Inaintea meciului cu Romania, jucatorii olandezi neavand chef sa joace se retrag intr-un bar si il trimit doar pe Van der Sar sa joace singur impotriva Romaniei, in timp ce ei se decid sa vada meciul la TV. In minutul 5, 1-0 pentru Olanda , marcator Van der Sar. Plictisiti, jucatorii sting televizorul si continua petrecerea. Dupa 2 ore vine si Van der Sar si le spune ca meciul s-a terminat 1-1. Coechipierii se supara pe portarul olandez ca a luat gol si a facut doar egal cu Romania,

•  18 Iunie 2008, 17:19

Ma indoiesc ca o sa investigheze cineva ceva. Ai vazut vreun articol in gazeta care macar sa sugereze faptul ca Olandezii au facut tot posibilul sa ne ajute (cel putin prima repriza). Ce sa mai zic de vinderea meciului.