Comentarii (302)
883135188391540
Popa Corneliu  •  15 Septembrie 2016, 21:58
Postat de juliusmad pe 15 Septembrie 2016, 21:56

s-au trezit foaaaarte tarziu astralii. nu poti sa bati daca atacai doar in ultimile 10 minute.

Pai ndaca nu-l elimina mai repede, de unde?

illusionro
illusionro  •  15 Septembrie 2016, 21:58
Postat de v0rtexxx pe 15 Septembrie 2016, 21:57

Va salut, dragi romani! Ne vedem pe articolul cu cealalta echipa care lumineaza cerul romanesc in seara asta: Steaua ! Hai Romania! Haterii pot sa ramana aici :)

OMG :))))))))))) A cui cer o luminat in seara asta???? =)))))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  15 Septembrie 2016, 21:57

păcat...austriecii erau de bătut....bine că ai gura mare, Șumi...și cam atât.

randoom_._
randoom_._  •  15 Septembrie 2016, 21:57
Postat de bvd_magheru pe 15 Septembrie 2016, 21:55

Astia nu prea mai au sanse . Urmeaza Roma . CIAO RAGAZZI !! Si vendiamo peste 2 ani ca anul viitor nu cred ca prindeti play off-ul !!

peste 2 ani nu o sa mai existe astra. inca sezonul asta o sa se mai tarasca prin liga 1. dupa,la anul,retrogradeaza sau se desfiinteaza.

Popa Corneliu  •  15 Septembrie 2016, 21:57

Sa vina repede Coltescu! Poate MM-ul pe banca, ca-i ma cu tupeu!

Postat de v0rtexxx pe 15 Septembrie 2016, 21:54

Bravo Astra! Cam tarziu s-a "trezit din somnul cel de moarte", dar a dat dovada de tarie de caracter si calitate. Putin ne-a lipsit sa reparam prima repriza si chiar sa castigam meciul. Hai Romania!

=))))))))) ja. ja, ja....prietene, astra o jucat in alb! Ce respecti? cele 3 goluri primite acasa, faptul ca o fost UMILITA prin joc de niste mediocrii din Austria, cele 0 (foarte mari) puncte? Atmosfera de pe stadion? Respecta nulitatil linistit...pana in vara oricum se desfiinteaza! Nici n-a inceput bine EL si echipele romanesti deja si-au asigurat locul 4 =))

Popa Corneliu  •  15 Septembrie 2016, 21:56
Postat de valyomanyd pe 15 Septembrie 2016, 21:48

Acest comentariu face parte din ciclul...prosti, da multi !

Da ce-ai mo? Ce-ti facusi! Aaaa aia cu pontu? Cam nasol, mai nu te supara, ca am bagat 3-3! Daca este ala mic pe banca, ma bag! La mishto...

kwd2015
kwd2015  •  15 Septembrie 2016, 21:55

STEAUA e de vina ca nu le a dat penalty. e clar. nu fai, baba huda, sadiku si alte legume dinamoviste?