Comentarii (9)
cneius
cneius  •  19 Mai 2016, 16:06

Are dreptate. Cu cele doua penalty-uri cuvenite ar fi fost probabil 3-0 la pauza si la revedere.. Asa insa spaniolii au avut ocazia sa revina.

cainelup
cainelup  •  19 Mai 2016, 12:10

"Jurgen Klopp a contestat arbitrajul" - pai ce-i mai ramasese sandilaului ?! Lasa, ca si psihiatrii te contesta pe tine si, uite, esti liber in continuare.

resme78
resme78  •  19 Mai 2016, 10:00

Mascariciuleeee .Pai voi trebuia sa va opriti in sferturi ma.Lasa ca vine taticul declaratiilor,Mourinho in Anglia...nu o sa mai comentezi nimic.

schwartz69
schwartz69  •  19 Mai 2016, 08:56

incepe si Klopp ca Hagi ... ! pai in repriza a doua i-a calcat pe cap Sevilla, nu mai e nimic de zis ! mai bine tacea

941148579339470
Adrian Alexandru  •  19 Mai 2016, 08:34

Pe buna dreptate,se aparau andaluzii ca pe semicerc la handbal 3(trei) henturi in careu in prima repriza cu mana dezlipita de corp,daca dadea asazisul arbitru macar unul cormoranii aveau 2-0 la pauza si altfel se juca repriza a doua...In repriza a doua a avut ochi sa anuleze acel ofside semnalizat gresit pt Sevilla.A arbitrat cu doua masuri.

mariuss72
mariuss72  •  19 Mai 2016, 08:09

Dupa repriza magnifica facuta de Sevilla, nu mai e nimic de discutat, risti sa devii penibil daca dai vina pe arbitraj.

plischi
plischi  •  19 Mai 2016, 07:26

sunt fan klopp, din cauza de dortmund, dar spaniolii au fost superiori per total. au fost doua henturi pe care si un arbitru miop le vedea. la golul cu cantec, tushierul nu observase ca mingea venise de la un adversar, atata tot, dar s-a creat agitatie inutila printre jucatori.

bdgeorge
bdgeorge  •  19 Mai 2016, 02:21

hai ca esti simpatico Herr Kloop.... ati dat un gol dintr-o executie formidabila si apoi visati henturi,faulturi ....sa rupeti jocul..o echipa de locul 7 in Spania a predate o lectie de fotbal modern ,pase,posesie,contraatac devastator ..si fara vedete si fara sa aiba macar 1/2 din bugetul lui Liverpool.. Mult success in continuare ca imi esti simpatico dar azi a castigat echipa mai buna