xpigames  •  18 Septembrie 2010, 09:56

google: xpi games jocuri foarte caterinca

zavaidoc
zavaidoc  •  18 Septembrie 2010, 09:42

Voi nu v-ati prins.Arbitru a fost platit de Mailat fiind frate cu supereduardo10

ge0x
ge0x  •  18 Septembrie 2010, 09:29

asta e ala care nu i-a dat lu dinamo penalty cu unirea si i-a anulat si golul valabil

emil_constantin
emil_constantin  •  18 Septembrie 2010, 09:13

supereduardo10@ eu in locul rapidistilor as tace....era gata sa va egaleze clujul,cu 2 oameni mai putin....nu iubesc steaua,insa mi-a placut curajul lor,chiar daca au pierdut...au jucat fotbal...dinamo locu1 steaua locul 2 rapid pe 7-8 iar

ockiu
ockiu  •  18 Septembrie 2010, 09:02

@supereduardo10 ai perfecta dreptate cand spui ca steaua nu a jucat nimic in repriza a II-a. liverpool putea sa castige cu 6-1 fara sa primeasca cadouri de la arbitru. faza cu acel 11 m a rupt jocul. asta e ... inca mai jucam in europa chiar si asa slabi cum suntem.

hitman92
hitman92  •  18 Septembrie 2010, 08:10

Pacat ca si la acest nivel se intampla asa ceva! Nu ca as suferi eu pentru Steaua, dar sunt roman, si-n Europa tin cu orice echipa romaneasca! FORZA DINAMO, HAI ROMANIA!

mihai130590
mihai130590  •  18 Septembrie 2010, 05:06

Nu am nimic cu nicio echipa din campionat, dar pe voi Rapidistii nush dc dar nu va suport DELOC, nu va inghit. Hau Hau Hau

mihai130590
mihai130590  •  18 Septembrie 2010, 05:04

Zi zau ca nu are valoare... Voi avetzi ? nu cred ... Valoare nu are nici o echipa romaneasca ... Decat Steaua pt acea cupa din 86. Jocul asta care il abordeaza Rapidul este ca raceala de vara ... ( Nu dureaza mult si te lasa cum ai fost *adica stii tu* ) Hai Dinamo Hai Steaua si ATAT

supereduardo10
supereduardo10  •  18 Septembrie 2010, 03:45

penalty prea usor acordat dar safim corecti steaua nu a jucat nimic a 2 a repriza..NU ARE VALOARE

supereduardo10  •  18 Septembrie 2010, 03:44