maroc1978  •  16 Decembrie 2010, 11:22

nu ai ce sa le ceri ,,, atat i duce bibilica ...

stef17
stef17  •  16 Decembrie 2010, 11:22

ahh.SI DACA SE CALIFICA CU NOROC , CARE ERA PROBLEMA? ASTA-I FOTBALU, PUTEAM SI NOI SA MARCAM PRIN RICARDO , SIGUR CU PORTARU...Sunteti penibili, cand nu stiti ce sa mai spuneti , injurati sau criticati repede ...ASTA-I ROMANIA

stef17
stef17  •  16 Decembrie 2010, 11:19

Unii dintre voi acum cred ca s-au uitat in dictionar pt cuvantul "grazie"...Noroc cu Steaua ma , care era singura echipa ramasa in Europa, mai vorbiti si voi p-aici..Asta chiar e o problema....De ce Timisoara , Dinamo, Vaslui nu au fost in grupe..RUSINE

arhi_
arhi_  •  16 Decembrie 2010, 11:04

pentru a se putea califica trebuiau sa joace ceva. in repriza a2a era intrebarea "in ce minut intra mingea in poarta?" deoarece era evident ca se sfarseste si norocul candva

lazarmc
lazarmc  •  16 Decembrie 2010, 10:58

Fratilor .......reproduc add litteram : " Steliştii au plîns în hohote după ce au ratat calificarea în ”primăvara europeană” » Noapte în lacrimi. Ei,ei ...doare aceasta infrangere din prelungiri ??? Sigur ca doare !!! Exact cum i-a durut pe mureseni acum vreo 3 saptamani,cand i-ati batut cu ajutorul unui arbitru scizofrenic manjit cu argintii oierului analfabet,care a eliminat 3 jucatori ai gazdelor si care a prelungit meciul pana in minutul 98,cand a-ti marcat norocos.Acesta

thenondoctor
thenondoctor  •  16 Decembrie 2010, 10:52

maroc1978
maroc1978  •  16 Decembrie 2010, 10:50

vaice capul vostru catelushilor si zburatoarelor,cainilor sa va aduc aminte cum ati urlat dupa golul lui Chihaia?zburatoarelor s ava aduc aminte de Anderlecht,a jucat o echipa romaneasca macar atat respect ar trebui din partea voastra,aducea pct pt romania ,dar ce vrei atata minte aveti asta faceti

papety
papety  •  16 Decembrie 2010, 10:48

Ce bine imi pare , prea sa dadea mare ciobanul cu ciobaneii lui si oile ratacite .Admir modestia exact cei lipseste lui Becali ,acum poate reveni cu picioarele pa pamant.

antreprenor
antreprenor  •  16 Decembrie 2010, 10:40

da ma ati avut ghinion,autogol cu utrech (1 punct ciordit) autogol cu rezervele lui liverpool(1 punct ciordit) ati condus pe napoli cu 3-0 prin 2 gafe monumentale de portar,si acuma va zbateti in chinuri ca nu v-ati calificat ghinionisti fiind,desi adversarul a avut 5 ocazii clare de gol+o bara