zona_lipscani  •  09 Noiembrie 2012, 09:44
Postat de ave_biancorossi pe 09 Noiembrie 2012, 09:35

bine ma El gringo tu cu debutantii iti prinzi mintea ?? lasa-l, e mobilat modest.

Tu esti pe hol la tribunal si faci revista presei ...))) ! Apropo nu mai iau tare de astia mici ca mie jena de parinti .

drunk_driver
drunk_driver  •  09 Noiembrie 2012, 09:38

Felicitari Steaua pentru victorie , pentru calificare (95%) si pentru jocul Tichi Taca Barselooonnaaa prestat in prima repriza !!! In a doua repriza nu a mai fost chiar atat de Tichi Taca Barseloonnaaa ....dar nu mai conteaza pentru ca Steaua Crestina ;))) se va califica " Caaaci cu Noooiii este Dumneeezeeeuuu " :))) LOLOL

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  09 Noiembrie 2012, 09:35
Postat de zona_lipscani pe 09 Noiembrie 2012, 08:33

dA PREFER ANALFABETI CA IONUT, BIANCO, FAURUL, BADEA DORIAN, CRITICUL, ETC DECIT INTELECTUALI CA TINE .

jalemare
jalemare  •  09 Noiembrie 2012, 09:34

Gardos are nota 5?! voi v-ati uitat la meci?!

razvan.77.
razvan.77.  •  09 Noiembrie 2012, 09:25
Postat de alfa_centauri pe 09 Noiembrie 2012, 09:14

Felicitari Stelei, dar sa fim seriosi, ca in afara de golul dat, norvegienii nu au pus niciun fel de problema Stelei!

Pai normal i-am "subordonat" :)))) Ziaristii sportivi spuneau ca o sa ne faca varza pe teren propriu cu titularii.

alfa_centauri
alfa_centauri  •  09 Noiembrie 2012, 09:14

stefansb
stefansb  •  09 Noiembrie 2012, 09:03

ar merita sa incerce sa il ia pe varful ala care ne-a dat gol. e foarte mobil si tehnic, se pliaza pe jocul nostru si nu cred ca e foarte scump

bilaro
bilaro  •  09 Noiembrie 2012, 09:01

Meci care a lasat impresia ca Steaua a controlat jocul. Spun "impresie", pt ca in realitate, lejeritatea de dupa 2-0 era sa ne coste. Victoria este mare pt ca : aduce incredere in forta echipei, public in tribune la viitoarele meciuri de-acasa ( a se citi, "bani"),consolideaza pozitia de la viitoarele trageri la sorti "bulanoase", s-a exersat in conditii de competitie contraatacul, Reghe nu mai lasa dubii in ce priveste capacitatile lui de antrenor (schimbare inspirata si schimbarea sistemului de joc, din mers).... Pana la victoriile "mari",cele mai importante, sunt victoriile mici. Cum ar fi, cea cu Viitorul.