Comentarii (818)
icornel2012
icornel2012  •  19 Septembrie 2014, 10:26
Postat de dannicola pe 19 Septembrie 2014, 09:19

O victorie mincinoasa. Daca in loc de acesti danezi juca Dinamo Zagreb, cit era scorul final?! Cu aceasta echipa, Steaua nu poate avea nicio pretentie. Cred ca daca apara Moti nu era scorul asta./..

Sa iti propun o problema ...stai linistit nu iti trebuie multi neuroni sa o rezolvi . Daca in locul danezilor era o echipa a insolventilor ? Oricare din cele 2 din Bucuresti ...nu conteaza . Ce se intampla atunci ? Poate pateam ca 10-lea Nadiei ,nu avea tabela loc si cifre sa scrie scorul :)

inginera
inginera  •  19 Septembrie 2014, 10:17

We feel you, you stink, you are a stupid nomad!:)) Acum o luna astia de la aalborg si-au batut bula de Dinamo Zagreb! Acum 3 zile au batut Fc Copenhaga, echipa constant prezenta in CL, ce mm o tot freci pe aici, mars la valeri:)))

icornel2012
icornel2012  •  19 Septembrie 2014, 10:14

Fii convins ...petarda de moti lua dublu :) frustratilor

icornel2012
icornel2012  •  19 Septembrie 2014, 10:11
Postat de wwerko80 pe 19 Septembrie 2014, 08:54

Stie sa dea goluri numai cu sateliti prin romania si echipe care joaca in 10 oameni Cand m-am trezit azi am vazut: 6-0, wow! Dupaia vad ca a primit aalborg rosu....aha, clar, ok! :))) In prima repriza danezii le-au bombardat poarta si in a 2a au primit un cartonas rosu care insemana declin moral drastic cand te gandesti ca ai luat golul 2 din penalti si un rosu in aceeasi faza. Nu inseamna nimic scorul asta. Nici macar de nivelul unui amical nu a fost, in amical macar joaca 11 vs 11. In retur danezii o sa invete din greselile din prima repriza si o sa spulbere steaua in danemarca ;)

Stii ce nu pricep ....azi dimineata cand te-ai trezit ai vazut 6-0... wow si ? Cum comentezi daca nu ai vazut meciul ? Ce analize faci doar din cauza invidiei si a frustrarii ? Nu va obliga nimeni sa va uitati la meciurile Stelei ,aveti grija de ograda voastra . Sunteti penibili si incep sa fiu convins ca nici tiglele pe casa nu le aveti .

icornel2012
icornel2012  •  19 Septembrie 2014, 10:07
Postat de icornel2012 pe 19 Septembrie 2014, 10:06

Pentru ca doar stelisti vor avea o noapte buna...restul nu vor pune geana pe geana ,de ciuda :)

stelistii ...scuze

icornel2012
icornel2012  •  19 Septembrie 2014, 10:06
Postat de xnread pe 19 Septembrie 2014, 00:21

De ce nu,tuturor ? Cum discriminati.. ? :-)

maruska82
maruska82  •  19 Septembrie 2014, 09:31

ba dar chiar nu va mai potoliti? intotdeauna e cineva de vina,arbitrii,pungute,adversari prea slabi care nici nu sunt in forma;steaua doar intra pe teren si intra mingiile singure in poarta,mai dau arbitrii cate un gol si se pune pentru steaua totusi steaua e an de an in europa,chiar in fiecare an cade norocul pe steaua ,ce bine de noi nu vad si eu un suporter al altei echipe sa felicite o echipa romaneasca pt un succes european cu siguranta, daca era sa castige astra era un super succes dupa un super joc al giurgiuvenilor,care chiar joaca fotbal nu ca steaua care nu joaca nimic,au noroc si castiga cu 6-0

benise
benise  •  19 Septembrie 2014, 09:21

Bai reeetard danezii i-au eliminat anul acesta pe cei de la Dinamo Zagreb din CL!Fara comentarii!

dannicola
dannicola  •  19 Septembrie 2014, 09:19

milutza2002
milutza2002  •  19 Septembrie 2014, 09:16

Pentru cei care sunt frustrati si ofticati ca nu a luat Steaua bataie va rog mult sa va aduceti aminte de meciul (finalul) Danemarca - Romania 10 septembrie 2003. FOTBALUL SE JOACA PE GOLURI. PA