Comentarii (27)
radu0078
radu0078  •  20 August 2014, 00:54
Postat de lucell pe 20 August 2014, 00:49

Stiti cine m-a surprins placut,cetateanul Râpã....ma astepta sa fie bulevard pe dreapta,din nefericire a fost pe stanga unde Lato a jucat iar dezamagitor.Per total un rezultat foarte bun si atata timp cat Galca are rezultate totul e OK,la primul meci pierdut de acum inainte va fi linsat,veninul se aduna in multi si abia asteapta sa fie scuipat.

Muli dupa Szukala care a fost omul meciului !

lucell
lucell  •  20 August 2014, 00:49

talpaiadului
talpaiadului  •  20 August 2014, 00:49

Oricum o intorci, Keseru tot trebuia sa fie pe teren din primul minut. Ce sa-i explici unui atacant care tocmai a dat 6 goluri intr-un meci?!? Galca este un immmbeccill ranchiunos.

chronic
chronic  •  20 August 2014, 00:48
Postat de cabernets pe 20 August 2014, 00:34

Imi place Galca mai mult decat Reghe fiindca vorbeste mai putin si nu are "Palmier bagacios" dar astazi la un examen asa de important cred ca Reghe il scotea pe Stanciu din min.25 si il baga pe Keseru

cred ca il scotea pe lato in min 10...si il punea pe lista de transferuri...

pbogdan
pbogdan  •  20 August 2014, 00:35

Galca, au loc ambii pe teren... si Chipciu si Keseru.

cabernets
cabernets  •  20 August 2014, 00:34

gametable08
gametable08  •  20 August 2014, 00:28

MI s-a parut o mare greseala ,Keseru consider ca trebuia sa fie din primul minut acolo,pai daca era pe teren el batea aceea lovitura de la 11 metri pe care a ratat-o Chipciu si scorul acuma era altul,Stanciu n-a jucat nimic,nu prea mai joaca..eu cred ca daca era Keseru din primul minut acum aveam 3-0 .