INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  BARCELONA

Articol de GSP - Publicat vineri, 10 martie 2017 10:36

Un grup numeros de fani ai Barcelonei i-au întâmpinat pe jucătorii catalanilor la antrenamentul de ieri pentru a sărbători împreună calificarea istorică în "sferturile" Ligii Campionilor în fața lui PSG. Formația lui Luis Enrique s-a impus cu 6-1, după ce în tur pierduse cu 0-4.

Suporterii catalanilor au afișat și câteva mesaje: "Am știut că puteți" sau "Acum mai mult ca oricând suntem alături de voi".

Cei mai apreciați jucători de către fani, conform sport.es, au fost Messi, Sergi Roberto, Neymar, dar și portarul Ter Stegen.

Următorul meci al Barcelonei va fi pe terenul lui Deportivo la Coruna, formația lui Florin Andone, duminică, de la ora 17:15.

Dinamo e condamnată la retrogradare! Nici victoria cu UTA nu îi asigură barajul » Toate CALCULELE: de ce rezultate indirecte au nevoie „câinii”

În 1987 termina în fața lui Hagi în cursa pentru Balonul de Aur, acum e agent imobiliar » Și-a schimbat și look-ul: „Samuraiul a plecat în vacanță!”