Comentarii (30)
 •  17 Februarie 2010, 12:51
Postat de pe 17 Februarie 2010, 12:38

Astia care spuneti ca Milan a fost sub Untd aseara aveti probleme serioase. Pai putea sa fie 3-0 in minutul 10. Untd a avut 3 ocazii, atat, nimic mai mult.Milan a avut circa 5 ocazii mari de tot si aici nu o sa mai discutam si de domnul arbitru. Nu are rost, Rooney trebuia eliminat imediat dupa ce l-a calcat violent pe Thiago Silva, Ferdinand eliminat in postura de ultim aparator si jocul oprit cand Antonini era la pamant. Untd se califica insa o face pentru ca Milanul a fost naiva.

Si inca ceva ai omis. Un hentz in careu cand lui Thiago i-a fost luata mingea de pe cap cu mana. ROSU+PENALTY. Corpodean e mic copil pe langa arbitrul ala.

•  17 Februarie 2010, 12:45
Postat de tomoiaga pe 17 Februarie 2010, 12:37

Se vede ca esti Milanist,dar macar recunoaste ca la ora actuala Milan nu mai este ce a fost. De aproape 4-5 ani nu mai face transferuri de calitate.

da sunt milanist. sunt de acord ca MILAN nu mai face transferuri, cum sunt de acord ca MILAN nu mai este cel din ultimi ani. Asta nu inseamna ca pensionari lui MILAN nu au voie sa castige. Inca un lucru. Cu un arbitru corect si mai ales dand cel 5% gazdelor MILAN ar fi castigat cu un 4-1 lejer.

•  17 Februarie 2010, 12:38

tomoiaga
tomoiaga  •  17 Februarie 2010, 12:37
Postat de pe 17 Februarie 2010, 12:15

asa ai spu ssi inainte de meciul cu real madrid si iata pensionari au batut GALACTICI. pensionari ieri timp de 70 de minute au arat fotbal. A fost destul o cadere temporara ca sa pierzi un meci.

•  17 Februarie 2010, 12:15
Postat de tomoiaga pe 17 Februarie 2010, 12:03

DA ERA NORMAL SA PIARDA. CAND JOCI CU PENSIONARII NU AI CUM SA CASTIGI.

tomoiaga
tomoiaga  •  17 Februarie 2010, 12:03

•  17 Februarie 2010, 11:46
Postat de pe 17 Februarie 2010, 11:32

Glory Glory Man United.Ce bine imi pare.M-am saturat de italienii astia.Sper ca si Bayern sa ii spulbere pe fiorentina

apuca-te de alte sporturi, daca te-ai saturat de italieni.

•  17 Februarie 2010, 11:32

•  17 Februarie 2010, 11:14
Postat de pe 17 Februarie 2010, 10:51

Nu mai mancati cacat ca Milan a fost defavorizata, ca si Manchester a fost la fel, dar voi tineti cu Milan si sunteti subiectivi. Milan a fost sub Manchester, la ei acasa , incercati sa recunoasteti si sa lasati prostiile. De aia fotbalul romanesc e acolo unde e , ca nu stim sa ne evaluam cum trebuie , mereu cautam motive si explicatii care mai de care mai "extraterestre".

da nu spui nimic de rosu la ferdinad? jucau cu cel mai bun fundas eliminat timp de 70 de minute. daca ti se pare o greseala minora atunci lasate de fotbal

•  17 Februarie 2010, 11:12

Milan si Real merg mai departe in CL. Stati linistiti!