terentesititina  •  14 August 2013, 13:10

Si pe Reghe si pe nevasta-sa ii faceti cu ou si cu otet dupa cum vor muschii vostri..Pai dupa ce scrieti numai mizerii, ce va mai si mirati ca nu sta omul de vorba cu voi?!?

bumix
bumix  •  14 August 2013, 13:05

atentie reghe Legia nu-idinamo si sa fim seriosi a doua repriza s-a vazut o delasare si o neseriozitate in joc .atitea ratari de la tanase pina la nicolici toti fara concentrarecu o superficialitate greu de acceptat la nivel inalt .dati jos militaria din pod si trezitii pe georgevschi, nicolici, pintili, si in special pe adi popa fara el nu merge atacul si de vreo doua meciuri nu se vede pe teren

sexilian
sexilian  •  14 August 2013, 12:24
Postat de enache13 pe 14 August 2013, 11:17

Sandu si Mitica au fugit? S-a terminat greva?

CE IANACHE ISI FACE PUTINARU FEDEFATIE?

stelbz
stelbz  •  14 August 2013, 11:52
Postat de thefisherking pe 14 August 2013, 11:14

Reghecampf s-a jucat in meciul cu Dinamo, trimitandu-l pe Nikolici interen, sa beneficieze de pasele de care Piovaccari nu a putut avea parte in prima repriza, avandu-l in spate pe Cristea. Cu CFR si Legia, ar trebui macar sa procedeze invers, daca nu gaseste alte solutii, macaronarul mi se pare mult mai eficient si mult mai stapan pe el. Stie jocul, se demarca perfect si stie sa traga dupa el fundasi, facand loc finalizatorului din linia a doua. In concluzie, Cristea si Nikolici nu au ce cauta in teren in astea 3 meciuri, decat pe final, la un eventual scor zdravan in favoarea Stelei.

Da, cred ca Reghe nu a fost inspirat la pauza, in meciul cu Dinamo. Daca era inspirat putea sa-l lase pe Piovaccari inca 15-20 minute cu Stanciu sa vada cum ar fi evoluat noul cuplu. In prima repriza italianul nu prea a primit pasele de care a beneficiat Nicolici in repriza a doua. Ar fi fost interesant ce ar fi facut italianul cu cele 3 ocazii pe care le-a ratat Nicolici.

enache13
enache13  •  14 August 2013, 11:17
Postat de sexilian pe 14 August 2013, 11:06

alo antrenorul CAP DE MIEL,adversarii vostrii nu sunt pe teren,huliganii din tribuna si travestitul aplecat din cutia de carton,poate in idiotenia lor o vor comite,AJUTA-I DOAMNE.

Postat de avocatul85 pe 14 August 2013, 10:58

acum chiar cafeaua o serveam :) ce voi in afara de hamza ,vrei sa imi zici ca aveti atacanti ! slaba liga 1 ,la capitolu asta !