INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  BARCELONA

SLAVIA PRAGA - BARCELONA 1-2 // FOTO Cum a fost surprins Leo Messi după golul cehilor » Imaginea care spune tot despre situația lui Ernesto Valverde

Articol de GSP - Publicat joi, 24 octombrie 2019 17:42

Barcelona a câștigat greu meciul cu Slavia Praga, echipa lui Nicolae Stanciu, 2-1, în grupele Champions League.

După o primă repriză terminată în avantaj de Barcelona, 1-0, cehii au egalat în minutul 50, prin Boril.  Imediat după gol, camerele TV l-au surprins pe Lionel Messi într-o ipostază interesantă.

În timp ce cehii sărbătoreau, atacantul argentinian de 32 de ani părea abătut și se uita fix la antrenorul Ernesto Valverde, care-i urmărea pe jucători.

Presa din Spania susține că Leo s-a uitat la antrenorul său timp de un minut și speculează că nu era încântat de Valverde și că aștepta o reacție de la el.

Marc-Andre ter Stegen își bagă colegii în ședință: „Vreau să vorbesc cu ei, nu am stat bine în teren!”

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!