Comentarii (5)
paiazze
paiazze  •  03 Noiembrie 2016, 08:05

Golul serii?! Am crezut ca a fost cine stie ce minunatie. Da, un sut in vinclu, de la marginea careului. Frumos, dar nimic extraordinar. Si , asa cum au spus si altii, mult, mult mai banal decit golul lui Bale. Ala da, o frumusete.

232710900452959
Leopard Trek  •  03 Noiembrie 2016, 07:31

Golul lui Bale a fost : BIJUTERIE, nu al polonezului :))) T>*** ***, incredibil !!!

romeverest
romeverest  •  03 Noiembrie 2016, 00:36
Postat de valyomanyd pe 02 Noiembrie 2016, 23:28

Nu pot sa cred cat de neprofesionist e jurnalistul care a scris ca polonezul a inscris de la 25 de m, baaaa, ala a marcat exact de la 16 m, ce 25 de metri visezi ?

Bravo valymanyd.....niste ziaristi idioti !! Golul a fost frumos, dar de la 16 metri, insa nu se poate compara cu bijuteria de gol inscris de catre Bale in acelasi meci !!

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  02 Noiembrie 2016, 23:40

ce meci nebun cu Legia, 1-0 pentru RM inca din minutul 1, in minutul 35 aveau 2-0, ca in in minutul 83 RM sa fie condusa cu 3-2, ne asteapta vremuri grele cu nationala Poloniei, o droaie de polonezi au jucat pentru Legia