Comentarii (1213)
lukasoil17
lukasoil17  •  28 August 2013, 01:10
Postat de rsalexander pe 28 August 2013, 01:05

Off doamne, inca tin minte faza cu... Dute, Dica, DUTEEE!!!>. :)))))) Sau cand am fost pe templu de conduceam cu Lyon la 2 goluri dupa vreo 15 minute si dupa inca atatea ne-au egalat ei doar ca sa intram la pauza cu avantaj un gol, iar la sfarsit sa pierdem cu 3 - 5... :))

super meci..ala..cu Lyon-ul de pe Ghencea....chiar daca s-a terminat prost!

saviola2_8
saviola2_8  •  28 August 2013, 01:10

salutare BADE, salutare tuturor! grazie STEAUA:x :))

badeadorian
badeadorian  •  28 August 2013, 01:10

Noapte buna la prieteni si chef bun celor care au motiv sa se matoleasca !! :))))

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  28 August 2013, 01:10
Postat de saviola2_8 pe 28 August 2013, 01:09

eu am fost optimist, Cristi dar eram constient ca va fi greu, bine ca a s-a terminat cu BINE:X

Postat de bandoleros pe 28 August 2013, 01:04

mie imi aduce aminte de Vieri. Christian Vieri.

mah..nu stiu ...mie personal mi se pare ca aduce mai mult cu Inzagi.....adica se loveste mingea de el...ca e la momentul potrivit ..la locul potrivit....Vieri..era un pic alt tip...genul de atacant masiv

rsalexander
rsalexander  •  28 August 2013, 01:05
Postat de bandoleros pe 28 August 2013, 00:59

multumim don avocado! am avut ceva emotii...dar parca e mai frumoasa o calificare cu emotii.;))) nu a mers totul foarte bine. lipsa unor jucatori cat si emotiile si'au spus cuvantul. golurile din primele 10 minute au fost devastatoare pentru polonezi si hotaratoare pentru noi. nu vreau sa ma gandesc ce deznodamant ar fi avut acest meci fara cele doua goluri din primele zece minute. important e ca ne'am calificat din nou dupa o pauza de 5 ani. probabil unii dintre suporterii Stelei din noua generatie sunt abia la prima liga a campionilor cu Steaua si nu prea stiu cum sa se manifeste.:)))

ave_biancorossi  •  28 August 2013, 01:05
Postat de saviola2_8 pe 28 August 2013, 01:04

notti magicheeeeeeeeee! grande steaua! hihihihi:)) n-a fost usor, a fost muncita dar MERITATA calificare! sunt nespus de bucuros, baietii meritau sa joace in UCL, au muncit tot anul pentru asta, acum sa vina `banu` la baieti! merita din plin! momentan nu ma gandesc cu cine vom juca acolo, important e ca suntem prezenti, vom vedea ce `sorti` avem. acum urmeaza TITLUL NR 25 si poate si CUPA Romaniei! Forza Steaua! Mandria Romaniei!

ave_biancorossi  •  28 August 2013, 01:04
Postat de terminatorul2 pe 28 August 2013, 00:51