INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  UEFA YOUTH LEAGUE

VIDEO UEFA Youth League și-a desemnat câștigătoarea » Al doilea trofeu la rând pentru o echipă engleză

Sursa foto: Twitter

Articol de GSP - Publicat luni, 18 aprilie 2016 20:46

Chelsea a învins PSG în finala UEFA Youth League, scor 2-1, într-un meci disputat la Nyon și ăși păstrează titlul câștigat anul trecut în fața celor de la Şahtior Doneţk.

Fikayo Tomori a deschis scorul pentru Chelsea în minutul 10, iar Meite a egalat imediat după pauză. Golul victoriei pentru londonezi a fost înscris de  Kasey Palmer, în minutul 61.

Incredibil » De ce și-a anulat Gigi Becali buletinul de vot
Imaginile cu Cristiano Ronaldo au strâns 3 milioane de vizualizări în prima oră! Scene inedite în cantonamentul Portugaliei
Euro 2024

„Oltenia” din Munchen » „În urmă cu 10-15 ani, totul era mai bine în Germania! Acum, viața e la fel ca în România”

Leonard Doroftei explică cum a slăbit 20 de kilograme într-un timp record: „Alcoolul schimbă vieți. Am avut un moment în care am luat-o razna”