submarina
submarina  •  03 Iunie 2013, 15:38
Postat de eucutine pe 03 Iunie 2013, 13:54

Am avut 2 titulari si in Italia, dar, na, de unde sa stii tu.

mda, am dat-o serios in bara...in finala cupei Italiei dintre Lazio si Roma (1-0), au fost integralisti doi jucatori romani, St. Radu si Bogdan Lobont. Ai perfecta dreptate.

robertssandu
robertssandu  •  03 Iunie 2013, 15:18

Maxim e noua moda, gata. Ce-a facut atat de special cu Bayern?, a dat vreun gol, vreun assist, a scos vreun penalti, a provocat un cartonas rosu pentru adversar? Nu. A facut niste fente pe la mijlocul terenului.

eucutine
eucutine  •  03 Iunie 2013, 13:54
Postat de submarina pe 03 Iunie 2013, 12:23

Maxim e unicul fotbalist roman in activitate care a participat in acest an la o finala de cupa intr-un campionat de top din Europa, in rest, nu prea avem cu ce ne mandri in acest an. Bayern a maturat pe jos cu toti in acest an, asa ca Stuttgart cu Maxim sau fara, n-a avut nici o sansa in acel meci.

logan4clase
logan4clase  •  03 Iunie 2013, 13:18

Nici daca conduceau cu 3-0 la pauza nu cred ca luau cupa. Curgea pe naiba altfel meciul daca dadea Maxim gol... Sa nu fim penibili, zic.

nino
nino  •  03 Iunie 2013, 12:23

jompy Eu il sustin pe Maxim , nu m-am luat de el.Eu m-am luat de tipul ala care ne zice noua ca Maxim nu a existat pe teren in finala. Si da sunt stelist , insa eu gandesc.M-am bucurat pentru Maxim ca a plecat afara.E prea bun pentru Liga 1.Si isi merita banii care ii ia de la VFB.Asa ca ai inteles gresit ce am spus eu.

submarina
submarina  •  03 Iunie 2013, 12:23

jompy
jompy  •  03 Iunie 2013, 12:17

prietene tu esti prost rau,sau iti este ciuda ca nu o ajuns la voi la stana si il blamezi acu pe Maxim

romelo777
romelo777  •  03 Iunie 2013, 12:17

bv maxime!ai sange in instalatie!

nino
nino  •  03 Iunie 2013, 12:08

Si a fost schimbat repede pentru ca a facut contractura si cum zice si el nu a mai putut da acelasi randament bun din prima repriza.Dar ma rog sa il facem praf pe cel mai talentat jucator roman al momentului.Ca doar ce dracu mai avem vreo 20 ca Maxim si ne permitem.

dinamo4eva
dinamo4eva  •  03 Iunie 2013, 12:04
Postat de dinamo4eva pe 03 Iunie 2013, 12:00

terminatu ala nici n-a vazut meciul . toti s-au uitat la cupa .

la Cupa Romaniei . Si daca s-a uitat nu intelege nimic din fotbal . La 3-0 Bayern a lasat-o mai moale . In prima repriza cu Maxim Stuttgart a jucat de la egal la egal cu Bayern , nu meritau sa conduca cu 1-0.