INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  SERIE B

Bălașa, gol în victoria lui Crotone pe terenul Cesenei! Echipa sa a urcat pe primul loc în Serie B

Articol de GSP - Publicat sambata, 05 decembrie 2015 18:32

Mihai Bălașa a înscris pentru Crotone în victoria acesteia de pe terenul Cesenei, scor 2-0.

Bălașa a evoluat tot meciul și a înscris în minutul 75. Celălalt gol al gazdeor a fost reușit de Budimir, în minutul 58.

Adrian Stoian a fost și el titular, însă a fost schimbat în minutul 76 cu De Giorgio.

Crotone a ajuns la 34 de puncte după 16 etape și este pe primul loc în Serie B. Cagliari e pe 2, cu 32 de puncte, însă are un meci mai puțin, care va fi cu Como, ultima clasată.

FCSB se întoarce oficial pe Ghencea! Mihai Stoica a făcut anunțul: „Da, sigur! Pe 6 iulie vom juca acolo”

FCSB poate pierde „un jucător excepțional” » Au început negocierile: „E diferență mare între ce solicită și ce e dispus Gigi să ofere!”