INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  CANGUR GOLGETER

Cociş, Ovidiu Petre şi Zenga au fost salvaţi de la înfrîngere de australianul McKain

Articol de - Publicat sambata, 02 octombrie 2010 00:00

Răzvan Cociş a fost integralist în partida susţinută astă-seară de Al Nasr Riad  pe terenul celor de la  Al Raed, scor 1-1 (1-1).

În echipa pregătită de italianul Walter Zenga a evoluat 90 de minute şi Ovidiu Petre.

Gazdele au deschis scorul în minutul 2, prin Saleh Al Quainem, iar Al Nasr a egalat prin australianul Jonathan McKain, fostul fundaş central de la FC Naţional şi Poli Timişoara.

Interviu ȘOCANT cu fostul internațional român care deține o școală de fotbal: „80% dintre români susțin Rusia. Știm cu toții ce este Ucraina - rahat!” » GSP l-a contactat azi: „Îmi mențin afirmațiile!”

Retragere-șoc în tenis! Nici măcar nu și-a anunțat fanii, dar a cerut să fie scoasă din programul de testare antidoping