Comentarii (35)
 •  11 Aprilie 2008, 07:29

imi pare sincer au pt contra, dar cum cu o floare nu se face primavara, eu daca era in locul lui plecam de ieri de la getafe, nu de alta dar nu poti sa muncesti ca prostu` si apoi sa vina un element sa ia 3 cgoluri parabile si in plus sa mai si dea mingea direct in piciorele lui toni. eu cred ca il bateam live pe pato, e un portar terminat casi kahn de altfel, si nu inteleg de ce bayern nu a cumparat deja un portar tanar si talentat, ca sunt destui. bafta. ar fi fost frumos!

•  11 Aprilie 2008, 07:18

Cum adica "din nou titulari"??? Daca se refera la meciurile tur, e gresit!!! Contra a intrat prin minutul 80 la Munchen!!! Nu-i nimic, profesionalismul la el acasa!!!

•  11 Aprilie 2008, 07:12

asta e gurita se mai intampla! nu veni in romania mai lupta in europa ca aici nu se joaca fotbal mutu myutu mutu mutu mutu!!!!!!!!

•  11 Aprilie 2008, 06:26

Bayern ramane Bayern, desi au jucat prost de tot aproape pana la sfarsit , in final au reusit sa egaleze si califice. imi pare rau pt contra asta este fotbalul! Bayern ramane in continuare favorita titlului!

•  11 Aprilie 2008, 06:07

intrbatii pe stelisti ei stiu ce se simte, imi pare rau pentru contra

•  11 Aprilie 2008, 05:01

asta e fotbal, nu Liga 1, unde echipele revin, joaca pe viata si pe moarte, pana in ultimuj minut

•  11 Aprilie 2008, 04:30

DERANJ MARE PENTRU NOI,FRATILOR! NU VREAU SA COBESC,DAR FUNDASII LUI RANGERS JOACA URAT TARE SI,DACA SE INTAMPLA CEVA CU MUTU, NE UITAM IMPREUNA CU EL LA TV IN IUNIE,LA EURO.

•  11 Aprilie 2008, 04:22

deutsche panzer...st.petersburg fallen

•  11 Aprilie 2008, 04:03

ba dar nu se mai bat penalri-uri 1-1 si 1-1 prelungiri si penalti alta regula acum

•  11 Aprilie 2008, 03:54

asa va juca si la europene contra daca va juca in locul lui fl. petre.