INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GOL ROMÂNESC ÎN ELVEŢIA

VIDEO / Ogăraru a înscris pentru Sion

Articol de GSP - Publicat sambata, 31 iulie 2010 00:00

Fotbalistul George Ogăraru a marcat un gol pentru echipa FC Sion, în meciul disputat azi în deplasare, cu FC Zurich, scor 1-1, în etapa a III-a a campionatului Elveţiei, informează site-ul oficial al clubului din Zurich.

Ogăraru a deschis scorul, în minutul 53, iar Teixeira a egalat, în minutul 88.

FC Sion a rămas în inferioritate numerică, în minutul 81, când a fost eliminat portarul Andris Vanins.

George Ogăraru a evoluat până în minutul 76, când în locul său a intrat Elmer.