Comentarii (77)
christiano0
christiano0  •  13 Martie 2018, 11:46

E o faza foarte grea. Va dati seama daca si arbitrii meciului au parlamentat 7-8 minute. Jucatorul e in offside si iti manifesteaza intentia sa joace balonul. Dar nu il atinge. Faza foarte grea, ma repet. Dar daca tusierul nu a ridicat steagul si arbitrul a validat golul, de ce s-au sucit dupa aia ??!!!

nicelove  •  12 Martie 2018, 10:23

Mă bufnește rasul când unii își dau cu părerea, prost,crezând că știu totul :))),daca ii întreb ce se întâmplă dacă îți dai autogol din corner.....habar nu au să răspundă :)))

nicelove
nicelove  •  12 Martie 2018, 10:21
Postat de stelistul1 pe 12 Martie 2018, 05:03

Nu stiu ce cursuri ai facut tu, dar este offside indiscutabil. Daca jucatorul ar fi fost in spatele liniei portarului golul ar fi fost valabil, dar nu acum. Nu e de mirare ca in 94% din cazuri nu ati GHICIT raspunsul, ca de stiut, e clar ca n-ai idee.

4....stau jos

cobra_z
cobra_z  •  12 Martie 2018, 09:06

Lui Dinamo i-au anulat gol valabil cu ASA in ultimul minut la o faza asemanatoare ( desi nimeni nu a urmarit mingea ca aici ) si toata lumea s-a resemnat...drept multumire au urmat furturi de 15 puncte ale fluierasilor in era Andone...cu toate astea era sa luam campionatul.

daweroirl
daweroirl  •  12 Martie 2018, 08:49

Camp nostru e pistol cu apa ,astia mai au putin si intra cu tancurile pe teren...

hristac
hristac  •  12 Martie 2018, 08:28

hai o data de doua or*** treaba toata ziua buna ziua ? e ***

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Martie 2018, 08:09

gol valabil zic si eu. nu are pt ce sa fie offside pt ca portarul sare cat poate si atinge mingea. jucatorul de la paok nu era intre portar si balon si apoi nu atinge mingea. Daca AEK nu vrea sa revina se poate omologa meciul cu 1-0 cum ar trebui. am gasit in sfarsit pe unii mai dezaxati ca noi.

red_panzer
red_panzer  •  12 Martie 2018, 08:05

GOL VALABIL !!! Sa-mi spuna cei care contesta valabilitatea CUM INFLUENTEAZA ACEL JUCATOR ,DACA MINGEA TRECUSE DE PORTAR????????? SI NU ATINGE MINGEA???? E CLAR ca nu vor sa lase PAOK CAMPIOANA!