INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ÎL VREI ÎNAPOI LA DINAMO?

VIDEO / Ce gol înscrie Claudiu Niculescu! Lovitură liberă de senzaţie!

Articol de GSP - Publicat sambata, 26 aprilie 2008 00:00

Atacantul lui MSV Duisburg, Claudiu Niculescu, a deschis scorul în partida pe care formaţia sa a terminat-o la egalitate, scor 1-1, în deplasarea de la VfL Bochum.

Vîrful în vîrstă de 31 de ani a marcat în minutul 26, printr-un şut de la 30 de metri. Dusiburg a fost însă egalată pe final, prin reuşita fostului atacant al Zilinei, Şestak (84'). În aceeaşi partidă a evoluat şi mijlocaşul Mihai Tararache, care a fost integralist. După 30 de etape, MSV se află pe ultima poziţie a clasamentului din Bundesliga, cu 26 de puncte, la doar 3 lungimi faţă de primul loc salvator.

Ţi-l doreşti pe Claudiu Niculescu înapoi la Dinamo?

VIDEO / Golul lui Niculescu poate fi văzut de la minutul 02:35

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”