INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  STRANIERI

VIDEO Torje salvează un punct pentru Granada în prelungiri

Articol de GSP - Publicat luni, 14 ianuarie 2013 00:00 / Actualizat luni, 14 ianuarie 2013 23:44

Torje a fost integralist în meciul din deplasare cu Getafe, scor 2-2, şi a obţinut penalty-ul din care Granada a egalat.

Internaţionalul român a centrat periculos în minutele de prelungire, iar un fundaş al gazdelor a atins mingea cu mîna, arbitrul acordînd penalty! Siqueira a transformat de la punctul cu var şi a menţinut-o pe Granada deasupra liniei retrogradării în Primera Division.

VIDEO cu cele mai importante faze din Getafe - Granada 2-2

Corina Caragea, abordată de un superstar la finala Champions League » Replica fotbalistului a șocat-o: „Poftim? Am crezut că nu văd și nu aud bine!”
Liga Campionilor
Transfer tare la FC Argeș! Dani Coman și Dică l-au adus pe fostul atacant de la Dinamo și Farul
„Nu vă mai plângeți!” » Ganea, reacție dură către jucători după huiduielile fanilor: „Ce, vreți să veniți direct la meci?!”
Nationala

După 5 ani în Canada, Leonard Doroftei anunță întoarcerea definitivă în țară: „În România a fost doar vina mea, nu am știut exact ce vreau”

„Am fost amenințată cu bătaia, ABUZATĂ și DOPATĂ fără să știu!” » O medaliată la Mondiale face acuzații ȘOCANTE pentru GSP: „Am fost idioată, sunt cel mai curat sportiv din România”