Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Program Eurosport 2

Luni
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
12:45 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
13:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
13:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
14:15 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
15:15 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
16:45 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Minsk
18:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
21:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
21:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
22:00 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
22:55 Ştirile Eurosport
23:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:30 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
03:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
04:00 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Marti
06:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
08:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
08:45 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
09:15 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
10:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
10:40 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
10:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
12:00 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
13:15 Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
14:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:30 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
15:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
16:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
17:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
19:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
23:15 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
00:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
00:45 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
00:50 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
02:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
03:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
03:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
04:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
04:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Miercuri
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
10:45 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
12:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
13:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
13:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
14:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
14:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:45 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
17:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
18:30 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
20:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
21:00 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
21:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
21:40 Ştirile Eurosport
21:45 Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
22:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
23:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
00:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
01:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
04:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
05:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
05:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
Joi
06:15 Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
08:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
08:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
09:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
09:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
10:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
11:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
12:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
13:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
13:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
14:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
14:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
16:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
17:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
18:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
19:00 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
19:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
19:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
21:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
21:30 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
22:25 Ştirile Eurosport
22:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
03:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
05:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
Vineri
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
10:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
11:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
11:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
12:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Bansko, în Bulgaria
14:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
17:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
19:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
22:55 Ştirile Eurosport
23:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
00:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
00:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
01:00 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Bansko, în Bulgaria
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
02:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
03:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
04:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
04:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
05:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
Sambata
06:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
06:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
08:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
08:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
09:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
10:00 Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
12:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
14:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
15:15 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
15:45 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
16:45 Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
17:30 Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
18:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
19:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
22:25 Ştirile Eurosport
22:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
23:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Sporturi de iarnă: Destinaţia Pyeongchang
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
04:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
05:00 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
05:30 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
Duminica
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
06:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
07:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
08:45 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
09:15 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
09:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
10:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
11:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
12:15 Schi fond: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
13:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
14:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
15:15 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
15:45 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
17:15 Ciclism: Cursa pe şosea la ocean Cadel Evans, în Australia
18:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Berlin, Germania
20:30 Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
21:00 Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
22:00 Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
22:30 Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
23:25 Ştirile Eurosport
23:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
01:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia