valyomanyd
valyomanyd  •  08 Decembrie 2016, 00:45
Postat de Mircea Lisan pe 08 Decembrie 2016, 00:35

Felicitari fetelor ! ***

Mda, numai ca Romania, cu Radu Voina pe banca, a castigat o medalie la C.E ! :)))

10211697640425463
Mircea Lisan  •  08 Decembrie 2016, 00:35

comentator123
comentator123  •  08 Decembrie 2016, 00:27
Postat de ceaiuri pe 07 Decembrie 2016, 23:29

croatele au avut meci de...vacanta astazi pregatesc ultimul meci...daca pierdem la 6 goluri ajungem acasa...dar sunt numai calcule

@ceaiuri Cum ai calculat tu 6 goluri? Noi avem golaveraj +3 ele au -24. Trebuie sa ne bata la 14 goluri ca sa treaca peste noi.

Postat de valyomanyd pe 07 Decembrie 2016, 23:06

Alo, Hunedoara :))) se aude ? C.E se disputa in SUEDIA !

valyomanyd
valyomanyd  •  07 Decembrie 2016, 23:06
Postat de deva1 pe 07 Decembrie 2016, 21:39

Felicitări si succes Naționalei peste 2 zile cu Croația pe care trebuie sa o învingă la scor foarte mare pt a face golaveraj căci putem termina pe 1 sau 2 grupa .Felicitări fetelor ,concentrați-va pt Croația..Ceva trebuie sa faceți si sa aduceți puncte maxime si sa ieșiți din grupa pe prima poziție,sa urcam cât mai sus in sferturi si semifinale.Rusia cred ca învinge Norvegia căci altfel risca sa aibă puncte putine s ii va fi greu.Denisa a aparat foarte bine dar a avut si momente când a încasat,minute in șir când ne-a egalat de 2 X Rusia.in acele momente Paula Ungureanu trebuia sa între....o întrebare pt.FRH:Domnule Dedule ce ai făcut tataie cu biletele pt deplasare spre Danemarca?parca noi ne-o facem singuri ,mai nou....la Rio de Janeiro nu îmi venea sa cred cum fetele noastre au sosit printre ultimele chiar înaintea meciului de debut la Jocurile Olimpice ,dar acum spre Danemarca ,parca e prea mult.oare nu gândește nimeni acolola FRH....fusul orar,adaptarea la efort, la noile condiții,odihna,somn,refacere,antrenament.biletele trebuiau cumparate de mult si sa ajungeți măcar cu 3-4 zile in Danemarca.la Rio a fost diferența de fus orar de 7-8 ore deci trebuia cu 7-8 zile sa sosească România acolo ținând cont ca pt orice ora de fus orar este nevoie de 1 zi de sosit mai repede in deplasare.deci cineva nu gândește bine la FRH sau nu are treaba cu fiziologia efortului sau își bate joc de aceste minunate fete sau nu avem bani si luam bilete doar la last minutes?

valyomanyd
valyomanyd  •  07 Decembrie 2016, 23:02
Postat de genius pe 07 Decembrie 2016, 22:30

Pentru vesnicul postac Balanescu... Sincer sa fiu nu am vazut un penibil ca tine, mereu "gigi contra"! Concluzia mea: un fraier de serviciu!

Tu esti cumva din redactie ? Are dreptate , spiruharetistii se joaca cu cuvintele, la ei totul se rezuma la : DRAMATIC, FABULOS, FENOMENAL, SOC, BOMBA etc..

ceaiuri
ceaiuri  •  07 Decembrie 2016, 22:45
Postat de Amedeo Fuq pe 07 Decembrie 2016, 22:36

NU EXISTA CUVANTUL "PORTARITA"!!!! Sau poate exista si fundasita, sau mijlocita, eu stiu? De ce la masculin nu se spune "extrem" ci "extrema"? Mai invatati mai copii...