Comentarii (97)
 •  12 Decembrie 2009, 22:30
Postat de pe 12 Decembrie 2009, 22:02

Sper sa jucam la valoarea noastra cu Spania. Nu stiu de ce a devenit Spania o sperietoare pentru noi. Sunt jucatoare bune, dar sub valoarea fetelor noastre. Pe ele si la casierie!

asa e! ne-au batut anul trecut la 8 goluri, da, dar le-am subestimat, am crezut ca le vom bate cel putin la 10, cum le-am batut in la mondialele din 2007 cu 32-19! anul asta stim la ce sa ne asteptam! nu se compara cu fetele noastre! si au facut un meci slab azi cu ungaria! foarte slab! sa arate fetele ca anul trecut a fost un simplu accident si...sa faca ce a facut oltchim la itxako, si chiar la diferenta mai mare! mai greu va fi cu korea, dar nu imposibil! hai fetele!

bamse1901
bamse1901  •  12 Decembrie 2009, 22:20

haide-ti fetelor ca se poate.

•  12 Decembrie 2009, 22:02

•  12 Decembrie 2009, 18:47

ale noastre vor pierde cu graţie. numai gura e de ele. ambiţie = 0.

•  12 Decembrie 2009, 18:30
Postat de pe 12 Decembrie 2009, 18:19

vedem maine! sper sa le luati voi 2 puncte, ca sa fim noi mai linistiti apoi! si daca iei inbrate adversara nu e eliminare de 2 minute, e doar 9 metri! 2 minute si 7 metri se da doar daca scapa clar singura cu portarul si o tii de mana sau o impingi in aer! nu daca iesi si prinzi adversarul cand acesta receptioneaza mingea la 10 metri!

Nu uita, bratele lui Carmen sunt la nivelul gatului spaniolei.

•  12 Decembrie 2009, 18:19
Postat de pe 12 Decembrie 2009, 18:15

Nu sunt sigur ca veti reusi sa le bateti pe coreence. Insa noi (Ungaria) vom lua 2 puncte Coreei maine ;)

•  12 Decembrie 2009, 18:15
Postat de pe 12 Decembrie 2009, 17:50

In parte ai dreptate, Flavius. Daca Noi si Norvegia facem 8 puncte, Coreea bate Ungaria ( foarte probabil ), noi batem la cel putin 2 goluri Coreea,se face clasamentul in trei - Coreea pe locul 3 si noi pe 1

•  12 Decembrie 2009, 18:12
Postat de pe 12 Decembrie 2009, 17:35

hehe prietene, trece pe langa adversar, dar mai greu pe langa amariei :) daca o ia amariei in brate nu prea mai trece pe nicaieri :) macarena e rapida, dar firava si pe carmen nu prea o poate pacali asa usor :) totusi, are ceva experienta prin danemarca pe la slagelse, ceva titlu de liga campionilor... m-am uitat pe statistici si procentaje slabe la spania, nici un gol de la 9 metri! korea a dat 6, dar din 22 de incercari! sper sa bata ungaria si pe korea!

Degeaba o ia in brate, daca e eliminata! Si dupa ce repeta de 3 ori isprava, vine cartonasul rosu.

•  12 Decembrie 2009, 17:50

Postat de pe 12 Decembrie 2009, 17:40

hmmm, a fost ciudat...cred ca au "vrut" sa piarda...daca te uiti pe evolutia scorului, au condus constant la 3-4 goluri...apoi a codus korea cu 3 goluri, 12-9, apoi a intors norvegia 15-13! apoi iar s-au dus la 4 goluri, 19-15, apoi 23-20, apoi au fost egalate, si de la 23-23 s-a mers cap la cap pana la 26-26, apoi 27-26 si pe final a marct korea de 2 ori! dar la 23-20 norvegia a facut 3 faulturi tactice consecutiv ;) oare sa fie chiar asa slabe?! eu zica ca au pierdut intentionat,

si poate vor pierde si locul in semifinala daca le vor bate spania ...poate s-au gandit k Romania inca are sanse la semifinale si, si-au facut ele niste calcule ca sa o scoata din lupta...Romania tb sa se concentreze pana la final,sa joace numai la victorie si vom vedea cn rade la urma