Comentarii (7)
zidane92
zidane92  •  08 Octombrie 2014, 14:59
Postat de stelistulbrasov pe 08 Octombrie 2014, 11:20

Mai gsp-istilor sunteti chiat tampiti.....Din articol inteleg ca au dat SASE goluri intr-un minut?????

Spatiu lipsa in ziar ,si alta exprimare megaultrahiper interesanta nu au gasit!

gzoltan
gzoltan  •  08 Octombrie 2014, 12:22
Postat de whiteredarad pe 08 Octombrie 2014, 11:20

Am vazut meciul,pe final gazdele au fost luate pe umeri de arbitri,care nu au mai vazut faulturi,pe atacul Bacaului,iar la ultimul gol,,la ultima faza,la dupa sutul in bara,localnicul ce a prins mingea la semicerc a calcat6 ,clar linia,fapt neluat in seama de dcei doi fluierasi. La hambal arbitri au devenit o mare probelma.Multi nici nu stiu,nici nu pot,in plus sint si hoti. Fara o limpezire a acestui aspect prevad ca va fi jale.

1. La handbal e foarte usor sa fi subiectiv, fazele se succed rapid, de multe ori s-ar putea da decizii in ambele directii. Eu cred ca la meciul respectiv s-a gresit in defavoarea ambelor echipe. 2. Ultima faza: a fost un sut respins de portar, nu de bara, iar pivotul nu a calcat deloc in semicerc si nici pe linie. Sigur te-ai uitat la meci? ://www.digisport.ro/Sport/HANDBAL/VIDEO+HC+Odorhei+-+Stiinta+Bacau+27-27+Final+de+infarct 3. Hambal = handbal :)

magura
magura  •  08 Octombrie 2014, 12:20

CITAT: "antrenorul Matteo Garalda, de la Bacău, a vrut să ceară time-out în ultimul minut de joc! Moldovenii aveau acest drept după ce pînă atunci, în meci, ceruseră cîte un timp de odihnă pe repriză." "În aceste condiţii, de la 27-21, gazdele au marcat de şase ori consecutiv, incredibil, şi au luat un punct nesperat în cele din urmă." Bai, sunteti nebuni? Se intelege ca s-au dat 6 goluri intr-un minut!! :)))))))))))))))))))))))))

nechitoimihai
nechitoimihai  •  08 Octombrie 2014, 11:50

Nu man,ai intelesw gresit. in ultimul minut a vrut antrenorul Bacaului ca seara TA dar sa lovit de excesul de zel absolut frustrant al oficialilor partidei in frunte cu acest domn nica.

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  08 Octombrie 2014, 11:20

whiteredarad
whiteredarad  •  08 Octombrie 2014, 11:20

gzoltan
gzoltan  •  08 Octombrie 2014, 10:56

Povesti de adormit copii ... O scuza originala pentru a explica cele sase goluri primite consecutiv :) Bravo gsp! Tot inainte in stilul cancan!