Comentarii (164)
blue_man
blue_man  •  15 Decembrie 2014, 18:42
Postat de secundul pe 15 Decembrie 2014, 18:38

Daca si cu parca, ba noi suntem nebuni? A ratat 3 turnee finale Tadici. Ce conteaza ca a fost aproape? Cum se bucura amaratele cand noi nu mai avem aproape nicio sansa de calificare. Ar fi o minune sa se intample 2 egaluri pentru noi!

nu-mi trece prin minte ca ar pute fi sanse de calificare,imi trece prin minte acel final de meci cu Danemarca,cand noi am avut 2 goluri cu 3 minute inainte de final si acel final de meci cu Ungaria cand am avut deasemenea 2 goluri cu 5 minute inainte de final..Nu spun ca avem echipa,dar nici Ungaria,Spania sau Danemarca nu au.Deci puteam fi noi acolo cu sanse mari la calificare,la naiba..

ddenisssa
ddenisssa  •  15 Decembrie 2014, 18:41
Postat de zecs93 pe 15 Decembrie 2014, 18:39

cu cine jucam in urmatorul meci, stie cineva ???

Cu Polonia. Probabil meciul nu mai conteaza pentru semifinale, dar este important pentru clasamentul final.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  15 Decembrie 2014, 18:40

polonia ... trebuie sa ne luam revansa !

ddenisssa
ddenisssa  •  15 Decembrie 2014, 18:40

Mai bine taci, prostovane. Ascunde-te.

ddenisssa
ddenisssa  •  15 Decembrie 2014, 18:39

As vrea sa vad ce mai zic priceputii care desfiintau jucatoarele noastre la pauza. Atat zic. Am fost egali cu Danemarca (care s-a chinut cu noi), am pierdut cu Ungaria la limita (cand toti ne dadeau victime sigure), am invins Spania (medalie de bronz la Olimpiada. Bravo fetelor!

Ce vrea Tadici asta?

Tadici a fost lucid pe acest final de meci..Nu le-a mai recomandat sa tina de minge si a cerut acel time out exact cand ne ardea buza mai tare..

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  15 Decembrie 2014, 18:38

acum avem toate motivele sa fim foarte frustrati de acel egal si acea infrangere, stupide, cu 1-3 minute inaintea finalurilor cu danemarca si ungaria. am fi fost in semifinale.

paiazze
paiazze  •  15 Decembrie 2014, 18:38

Meciul asta l-a castigat Paula, dar e imposibil sa joace asa meci de meci. Atacul a fost slab rau in fata unor portari invizibili. Oricum, bravo lor !