Comentarii (56)
celtics
celtics  •  13 Aprilie 2013, 01:45

e o prostie sa dai vina pe katarina pentru necalificare. Eu nu cred ca a lasat o moale si cel mai bun argument ar fi golul marcat de ea pt 25-23.

robertino2
robertino2  •  13 Aprilie 2013, 01:37
Postat de valyomanyd pe 13 Aprilie 2013, 01:28

.... in tur si in retur a executat cate o lovitura de la 7 m la misto....bolta !?

Tadici ii baga un cap in gura si o rezolva.

valyomanyd
valyomanyd  •  13 Aprilie 2013, 01:28
Postat de robertino2 pe 13 Aprilie 2013, 01:15

O statistica falsa : au fost mai mult de 10 suturi la poarta , nu 9. Statistica nu spune cate faulturi de 7 metri a facut. Cred ca a avut Gyor cel putin 6 lovituri de la 7 metri. 33 % ( in realitatre, procentul e si mai mic) pentru un inter e procentaj catastrofal. In primul meci, de la Valcea, a distrus prima repriza, apoi a inceput fata sa marcheze cand avea Gyor 7 goluri avans. Numai un orb nu vede ca bulatovici ne-a distrus calificarea. Sa ne scrie Alina un mesaj emotionant si sa ne explice cum trebuie sa dam 50 de euro pe bilet.