FOTBAL  »  Superliga  »  DELEGĂRI

Cristi Balaj a fost delegat la Steaua - Poli Timişoara

Articol de GSP - Publicat vineri, 14 noiembrie 2008 00:00

Derby-u etapei ce se va disputa în Ghencea sîmbătă seară, Steaua - Poli Timişoara, va fi arbitrat de Cristi Balaj (Baia Mare), acesta urmînd a fi ajutat la tuşe de Cristi Nica şi Ioan Onicaş.

1.FARUL Constanta - PANDURII Tg. Jiu
    Stadion: "Farul" 15.11.2008 ora 17.00

A:  Corpodean Sorin (Alba Iulia)
A1: Szabo Gero (Cluj)
A2: Szekely Iulian (Cluj)
R:   Ioniţă Andrei (Bucureşti)
Obs: Boc Alexandru (Bucureşti)
         Ioniţă Valeriu (Bucureşti)

2.UNIVERSITATEA Craiova - Rapid Bucuresti
    Stadion: "Ion Oblemenco" 15.11.2008 ora 19.00

A:  Haţegan Ovidiu (Arad)
A1: Popa Ionel (Paşcani)
A2: Savaniu Marcel (Sibiu)
R:   Drăgănescu Mugurel (Breaza)
Obs: Ionescu Adrian (Bucureşti)
         Neşu Mircea (Oradea)

3.STEAUA Bucureşti - FC Timişoara
    Stadion: "Ghencea" 15.11.2008 ora 21.00

A:   Balaj Cristian (Baia Mare)
A1: Nica Cristian (Ploieşti)
A2: Onicaş Ioan (Zalău)
R:   Constantin Augustus (Rm.Vâlcea)
Obs: Mihalache Dumitru (Bucureşti)
         Petrescu Dan (Bucureşti)

Derby-u etapei ce se va disputa în Ghencea sîmbătă seară, Steaua - Poli Timişoara, va fi arbitrat de Cristi Balaj (Baia Mare), acesta urmînd a fi ajutat la tuşe de Cristi Nica şi Ioan Onicaş.

1.FARUL Constanta - PANDURII Tg. Jiu
    Stadion: "Farul" 15.11.2008 ora 17.00

A:  Corpodean Sorin (Alba Iulia)
A1: Szabo Gero (Cluj)
A2: Szekely Iulian (Cluj)
R:   Ioniţă Andrei (Bucureşti)
Obs: Boc Alexandru (Bucureşti)
         Ioniţă Valeriu (Bucureşti)

2.UNIVERSITATEA Craiova - Rapid Bucuresti
    Stadion: "Ion Oblemenco" 15.11.2008 ora 19.00

A:  Haţegan Ovidiu (Arad)
A1: Popa Ionel (Paşcani)
A2: Savaniu Marcel (Sibiu)
R:   Drăgănescu Mugurel (Breaza)
Obs: Ionescu Adrian (Bucureşti)
         Neşu Mircea (Oradea)

3.STEAUA Bucureşti - FC Timişoara
    Stadion: "Ghencea" 15.11.2008 ora 21.00

A:   Balaj Cristian (Baia Mare)
A1: Nica Cristian (Ploieşti)
A2: Onicaş Ioan (Zalău)
R:   Constantin Augustus (Rm.Vâlcea)
Obs: Mihalache Dumitru (Bucureşti)
         Petrescu Dan (Bucureşti)

Citește și:
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
Stranieri
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
După transferul picat la FCSB, internaționalul român se pregătește de o nouă aventură: „Avem oferte și din România”
Liga 2
După transferul picat la FCSB, internaționalul român se pregătește de o nouă aventură: „Avem oferte și din România”
Ronaldo i-a „tăiat-o” reporterului când a fost întrebat de Messi
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Ronaldo i-a „tăiat-o” reporterului când a fost întrebat de Messi
Cum arată tabloul Campionatului Mondial după etapa 2 a grupelor: Portugalia - Spania și Germania - Franța?!
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Cum arată tabloul Campionatului Mondial după etapa 2 a grupelor: Portugalia - Spania și Germania - Franța?!
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Profit.ro
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (3)
 •  14 Noiembrie 2008, 18:54

scor 2 1 ptr steaua min79 11 m vazut de gigi acordat de balaj

 •  14 Noiembrie 2008, 18:45

Asta nu a dat penalty la "capitanos" in meciul cu buzaul?.

 •  14 Noiembrie 2008, 16:36

A asta e stelist de cand il stiu, eu credeam ca nu mai arbiteaza. Meciul de referinta al lui e FC Arges - Steaua de acum 2 ani cand n-a dat un 11 metri clar ca lacrima pt fc arges in ultimele minute, iar imediat dupa aceea a dat dica gol din offside din pasa lui badea care faultase un fundas pitestean, dupa ce ne mai furase odata cu 2 ani in urma, tot cu steaua. http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/2006-09-10/fc-arges-steaua-0-1-gazdele-acuza-arbitrajul.html.Bafta Timisoara!o sa aveti nevoie:(

Vezi toate comentariile (3)
Comentează