Articol de GSP - Publicat joi, 30 octombrie 2008 00:00
Antrenorul "cîinilor" Mircea Rednic este nemulţumit de delegarea lui Alexandru Deaconu la meciul de sîmbătă împotriva Stelei, anunţă dinamovişti.ro.
"Nu mi se pare normală delegarea lui Deaconu la acest meci. Nu mai înţeleg nimic, e un om care mi-a făcut rău, nu am cum să-l uit şi să-l iert. A fost un om care mi-a tras ţeapă. Eu trebuia să-i trag ţeapă lui Copos şi din cauza lui Deaconu mi-a tras Copos un şut undeva. Aveam un plan şi nu am mai putut să-l duc la final din cauza lui Deaconu", a precizat Rednic.
Mai multe amănunte despre derby-ul Dinamo - Steaua pe dinamovişti.ro
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!