Articol de GSP - Publicat miercuri, 19 noiembrie 2008 00:00
Tehnicianul fostmaţiei Dinamo, Mircea Rednic, a dezvăluit pentru dinamovişti.ro că în proporţie de 90%, Derek Boateng va ajunge sub comanda sa.
„În această iarnă, în proporţie de 90% va ajunge şi Boateng la noi. Un jucător bun, pe care eu mi-l doresc de foarte mult timp.
A fost cineva si l-a urmărit la cîteva meciuri, am discutat şi eu personal cu el.
Cel mai important este că în discuţia telefonică şi-a exprimat clar dorinţa de a juca la Dinamo, vrea să joace la Dinamo”, a spus Rednic pentru dinamovişti.ro
Tehnicianul fostmaţiei Dinamo, Mircea Rednic, a dezvăluit pentru dinamovişti.ro că în proporţie de 90%, Derek Boateng va ajunge sub comanda sa.
„În această iarnă, în proporţie de 90% va ajunge şi Boateng la noi. Un jucător bun, pe care eu mi-l doresc de foarte mult timp.
A fost cineva si l-a urmărit la cîteva meciuri, am discutat şi eu personal cu el.
Cel mai important este că în discuţia telefonică şi-a exprimat clar dorinţa de a juca la Dinamo, vrea să joace la Dinamo”, a spus Rednic pentru dinamovişti.ro
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!