FOTBAL  »  Superliga  »  SCANDAL LA DINAMO

Torje: "Cineva a montat acel filmuleţ, nu am cîntat niciodată melodia Stelei"

Gabriel Torje
Gabriel Torje

Articol de GSP - Publicat luni, 24 noiembrie 2008 00:00

Gabriel Torje, jucătorul lui Dinamo, s-a apărat după ce a fost filmat cîntînd o manea dedicată Stelei. El a spus că filmuleţul care a apărut pe internet a fost montat de altcineva şi el de fapt nu a fredonat niciodată acea melodie.

Vezi filmuleţul cu cei trei petrecăreţi "De fapt ascultam o altă melodie, «Vine Borcea cu Spartanii». Cineva a montat filmuleţul şi a pus melodia Stelei pe fundal. Am greşit că ne-am întîlnit la mine acasă şi nu am mers undeva la o terasă, dar părea cam mult după ce am pierdut la Braşov. Cred că acea persoană care a filmat a făcut-o cu un scop precis. După amenda pe care am primit-o, a fost o petrecere destul de scumpă.

Cea care a filmat nici nu o cunosc prea bine, este din Timişoara. O fi vrut să se răzbune că am plecat de la Poli la Dinamo" a spus Torje la televiziunea Sportro.

Gabriel Torje, jucătorul lui Dinamo, s-a apărat după ce a fost filmat cîntînd o manea dedicată Stelei. El a spus că filmuleţul care a apărut pe internet a fost montat de altcineva şi el de fapt nu a fredonat niciodată acea melodie.

Vezi filmuleţul cu cei trei petrecăreţi "De fapt ascultam o altă melodie, «Vine Borcea cu Spartanii». Cineva a montat filmuleţul şi a pus melodia Stelei pe fundal. Am greşit că ne-am întîlnit la mine acasă şi nu am mers undeva la o terasă, dar părea cam mult după ce am pierdut la Braşov. Cred că acea persoană care a filmat a făcut-o cu un scop precis. După amenda pe care am primit-o, a fost o petrecere destul de scumpă.

Cea care a filmat nici nu o cunosc prea bine, este din Timişoara. O fi vrut să se răzbune că am plecat de la Poli la Dinamo" a spus Torje la televiziunea Sportro.

Citește și:
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
Superliga
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
Campionate
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (104)
 •  25 Noiembrie 2008, 18:59

ffffffffffffffffffff prosti

 •  25 Noiembrie 2008, 00:34

fara numar! de la torje un autogol cu steauaaaa! ha ha! cred ca acum galeria + staffu' fac impreuna 300. sunteti spartani! leonidas borcea cred ca e suparat ca nu l-au chemat si pe el

 •  24 Noiembrie 2008, 22:07

lol..:))=)) ce cautati voi la dinamo.....faceti de ras Clubul....rusineeeeeee....... si mai si negi ca nu ati cantat melodia :))...mereti la steaua...ca la dinamo nu aveti ce cauta :))....ce sa mai castigam cu oameni ca voi .....poate contra lu fc bihor :))..WSM...rusine sa va fie...mai bine ramaneai la timisoara torje ..WSM..

Vezi toate comentariile (104)
Comentează