Articol de GSP - Publicat luni, 10 noiembrie 2008 00:00
Oficialul rapidist a vorbit despre incidentele provocate de suporterii Stelei la derby-ul din Giuleşti.
"E bine că petarda aruncată de suporterii stelişti nu a provocat victime, altfel am fi dat şi acum declaraţii. Sperăm să se găsească soluţii să nu se mai repete astfel de incidente.
Dacă se crea panică, ceea ce s-a întîmplat în cazul "Bricheta" ar fi fost un fleac. Acum ar fi ieşit un scandal-monstru! Cît l-am urît noi pe Deaconu, acum ni-l doream să arbitreze derby-ul :) " a spus Zotta la GSP TV. Vezi aici ce s-a întâmplat la meciul Rapid - Steaua din sezonul trecut
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!