FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - STEAUA 0-0

Zotta: "Cît l-am urît noi pe Deaconu, acum ni-l doream să arbitreze derby-ul" :)

Articol de GSP - Publicat luni, 10 noiembrie 2008 00:00

Oficialul rapidist a vorbit despre incidentele provocate de suporterii Stelei la derby-ul din Giuleşti.

"E bine că petarda aruncată de suporterii stelişti nu a provocat victime, altfel am fi dat şi acum declaraţii. Sperăm să se găsească soluţii să nu se mai repete astfel de incidente.

Dacă se crea panică, ceea ce s-a întîmplat în cazul "Bricheta" ar fi fost un fleac. Acum ar fi ieşit un scandal-monstru! Cît l-am urît noi pe Deaconu, acum ni-l doream să arbitreze derby-ul :) " a spus Zotta la GSP TV. Vezi aici ce s-a întâmplat la meciul Rapid - Steaua din sezonul trecut

Citește și:
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
Campionate
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
Două lumi paralele în Vancouver: imagini șocante cu infernul fentanilului de la umbra arenei de peste 100 de milioane de dolari
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Două lumi paralele în Vancouver: imagini șocante cu infernul fentanilului de la umbra arenei de peste 100 de milioane de dolari
E gata! Bayern dă 55 de milioane de euro în schimbul titularului de la Mondial
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
E gata! Bayern dă 55 de milioane de euro în schimbul titularului de la Mondial
Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-șoc din 16-imile Campionatului Mondial
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-șoc din 16-imile Campionatului Mondial
VIDEO Dacia Hipster, în premieră pe stradă.
Profit.ro
VIDEO Dacia Hipster, în premieră pe stradă. "Futuristă, cool, seamănă cu Duster. E pătrățoasă, dar drăguță." Decizia finală de producție, luată pe baza opiniei publicului
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (8)
 •  11 Noiembrie 2008, 01:19

la asta ma gandeam si io :))

 •  11 Noiembrie 2008, 00:49

asta crede ca daca era deaconu oprea meciu si castigau si ei cu 3-0. ca sa vedeti cat de prost e, ca tot ei o furau cu 3-0 ca erau gazde. da ce sa-i ceri la inapt?

 •  10 Noiembrie 2008, 23:21

zotta, vezi ca se stinge nocturna, la fel ca la meciul cu PSG...lasa-ne, esti plictisitor ! Mai esti angajat acolo, sau Taher nu a avut timp sa-ti evalueze inca ,,performantele,, ?

Vezi toate comentariile (8)
Comentează